Hozzászólás: Hibajelentő #1

Thanathos írta:

Hello,

Segítséget kérnék a spoiler funkció működéséhez, mert korábban már használtam, most viszont nem találok semmi ilyesmit és eddig minden kísérletem kudarcba fulladt. Thx in advance.

Egy megoldást írtam a Gemmell topicba (csak azt követően vettem észre, hogy ide is írtál), bár lehet hogy van annál elegánsabb módja is a spoileres szöveg elhelyezésenek.

You can buy gold that is bright as the sun, and diamonds as pale as the moon. But you cannot buy the sun. You cannot own the moon.

Thanathos írta:

Segítséget kérnék a spoiler funkció működéséhez, mert korábban már használtam, most viszont nem találok semmi ilyesmit és eddig minden kísérletem kudarcba fulladt. Thx in advance.

A fórummotor nem rendelkezik külön spoiler funkcióval, a legegyszerűbb ha az ilyen mondanivaló előtt és mögött a [SPOILER] és [/SPOILER] figyelmeztető tag-eket használod. Esetleg a szöveg színét feketére állítod, hogy csak kijelölve lehessen elolvasni.

BBcode tagek használatához segítség: http://www.deltavision.hu/forum/help.php?section=bbcode

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Érdeklődnék, hogy karbantartás vagy egyéb okok miatt működik ennyire rosszul az oldal. Bármilyen böngészőt használok (kipróbáltam 4 különböző böngészővel is), az oldal csak sok lapfrissítés után töltődik be teljesen és mire nagy nehezen eljutottam a megrendelésig, csak annyit tudtam csinálni, hogy tettem egy pöttyöt a házhoz szállításhoz, de onnan hogyan kell továbblépni azt nem látom. Előre is köszönöm a segítséget.

A Webshop tényleg rosszul működik. Tegnap háromszor is próbáltam rendelni, de semmit se hozott be.

Darth Revan írta:

A Webshop tényleg rosszul működik. Tegnap háromszor is próbáltam rendelni, de semmit se hozott be.

Üdv!

Ez eléggé rosszul hangzik,annak a tükrében,hogy én jövő héten szeretnék leadni egy nagyobb rendelést(kb.:12-13 könyvet)remélem jövőhétre már rendben fog működni a webshop!

Sziasztok!

Nem a mostani akadozás, hanem általános gondok:

- Az oldal időnként nagyon lassú (és általában sem gyors). Nagy sávszélességű gépekről nézem, nem megy letöltés a háttérben vagy ilyesmi.
- Nem jegyzi meg a bejelentkezésemet, minden nap be kell jelentkeznem újra (és az esetek nagy részében kétszer, ugyanis a fórum főoldalrára való bejelentkezés után ha átlépek valamelyik aloldalra, ott már megint ki van jelentkezve).
- Nem biztos, hogy bug, de kattintással nem tudok eljutni az egész honlap kezdőoldalára, csak ha beírom a címet.
- Az Előkészületben rovatot frissíthetnétek, a Sötét Mersant könyveket például vagy ki kellene szedni, vagy betenni, hogy várható megjelenés 2011-ben.
- Hasonló módon nagyjábóli dátumok szerepelhetnének a kiadói terv rovatban is, sok kérdést megspórolnátok magatoknak ("megjelenik-e még az idén ez és ez?").
- A Hírek rovatban egy idő után nagyon sok tétel lesz, érdemes lenne megfontolni, hogy csak a frissek legyenek a kint, a többit lapozással, vagy egy "régi hírek" gombbal lehessen csak elérni.
- Ha már hírek, esetleg valahogy össze lehetne vonni a dolgokat, hogy a fórumra lépve láthassuk a friss híreket is (legalább a címeket).
- Még mindig hírek: RSS nem lesz?
- Mintha már lett volna a kérdés, de azért hátha: a fórum kinézetét nem lehet személyre szabni (theme)?

Marcus

Most vmi szerencse folytán Operából sikerült leadni a rendelést és mindent betöltött, igaz be volt kapcsolva az Opera turbo. Előtte pár perccel a FF alól szinte semmi sem jött be. Mindenesetre megnézek ezt-azt, mert nem biztos, hogy csak a weblap okozta a problémát.

Igen az Előkészületben rovatba tényleg fel lehetne rakni az októberieket, szeretném pl már előrendelni Az útonállót.

Azt én is szeretném már előrendelni big_smile

Nekem még egy olyan kérdésem lenne, hogy a főoldalon a profilnál a tvp alatt van egy olyan hogy eddigi vásárlásaim, viszont ha rákattintok ugyanaz a profiloldal jön be, csak e nélkül a rész nélkül. Jól sejtem, hogy ennek nem egészen így kellene működnie big_smile

Úgy látszik ma sem működik a webshop.

Jó lenne, ha tényleg csinálnátok már valamit a webshoppal. A legtöbb esetben csak a 10. próbálkozásomra jön be valami.
Az Öröksziget adatlapjához vagy 20 próbálkozás után sem sikerült hozzájutnom.

Üdv!

Ma én is próbálkoztam a webshopból vásárolni,de sajnos nem jött össze.A kérdésem az lenne,hogy szerdára vagy csütörtökre ki tudjátok e javítani a hibát,ugyanis akkor szeretnék könyveket rendelni,születés napra,nem akarok felsülni a mutatvánnyal!Vagy ha esetleg nem tudok rendelni neten,megoldható e telefonon a rendelés a webshoppal megegyező feltétele mellett?
A választ előre is köszönöm!

A Webshop még mindig rossz, nem működik.

Igen sajnos nem működik!Ma ismét próbálkoztam rendelni 13 db könyvet,6 db-ot tudtam belőle megrendelni!Holnap hívlak benneteket remélem telefonon le tudom adni a rendelést!(tényleg nagyon kellenek a könyvek, mert születésnapra lesznek!!!!).

Ahogy látom, nem csak nekem vannak problémáim a webshoppal. Már 3 különböző gépen  is néztem, de mindenhol ugyanaz a helyzet. Ameddig így működik, nem hiszem, hogy fogok rendelni.

Próbáld meg Opera böngészővel (kapcsold be az opera turbót). Nekem sikerült vele leadnom a megrendelést és ugyan nem 3 munkanap alatt, de ma átvehettem a futártól a könyveket.

Elnézéseteket kérjük a fennakadásokért, igyekszünk minél gyorsabban javítani a hibákat.

Üdv!

Darth Revan én ma rendeltem,igaz telefonon,de biztosítottak róla,hogy megkapom a 15%-os webshopos kedvezményt!

Gambit!Egy kérdésem lenne feléd!Telefonon nem tudták biztosra megígérni,hogy megkapom a TVP pontjaimat.Amennyiben ez ügyben tudsz valamit tenni akkor nagyon megköszönném,ugyanis 13 könyvet rendeltem és az nem kevés TVP pontot érne.

Köszönöm, azt hiszem megvárom, hogy míg a hibákat kijavítják. Most, hogy Az útonálló megjelenése már küszöbön van, inkább azt rendelném elő, A vezeklő papnőt eltolom egy kicsit.

norm írta:

Egy kérdésem lenne feléd!Telefonon nem tudták biztosra megígérni,hogy megkapom a TVP pontjaimat.Amennyiben ez ügyben tudsz valamit tenni akkor nagyon megköszönném,ugyanis 13 könyvet rendeltem és az nem kevés TVP pontot érne.

Természetesen, semmi akadálya!

Előre is köszi Gambit!

Nem egészen ide tartozik, de itt volt róla szó, hogy jó lenne, ha felkerülnének az oldalra részletek a könyvekből, amolyan beleolvasás jelleggel. Láttam, hogy felkerült egy ilyen a Hitehagyott című műhöz, és elolvastam. Eredetileg nem terveztem a könyv megvételét (pedig Renier remek író), de miután elolvastam a közzétett részletet, kíváncsi lettem a történetre, és megrendeltem a kötetet.
Mindezt azért tartottam fontosnak közölni, hogy egy kis visszajelzést adjak, sokat számít az, hogy a vásárlók bele tudnak olvasni egy-egy könyvbe. Nálam mindenesetre bevált, egy vásárlóval több big_smile

Csak most láttam, ahogy Melani jelezte, de én is nagyon örülök a felkerült részletnek, bár ettől függetlenül is előrendeltem a könyvet. Ha ez a tendencia folytatódna a jövőben is, az nagyon örvendetes lenne nem csak számomra, hanem más olvasóknak is, mivel megkönnyítené a vásárlást. Ám ezért is rendkívül hálás vagyok a kiadónak. smile

Ki eltörsz egy tárgyat, hogy megtudd, mi az, letértél a bölcsesség útjáról. - J. R. R. Tolkien

Többen is jeleztétek már, úgyhogy a jövőben is számíthattok rá.

Hát ez igazán pompás. Köszönjük! smile

Ki eltörsz egy tárgyat, hogy megtudd, mi az, letértél a bölcsesség útjáról. - J. R. R. Tolkien