Téma: Kérdések a kiadóhoz #2

Várjuk kérdéseiteket, ötleteiteket és észrevételeiteket.

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz #2

Hová tűntek az eddigi hozzászólások?

Anonymusx írta:

Archiválásra kerültek és az archivált témak alatt megtalálhatod.

Pontosan itt: http://www.deltavision.hu/forum/viewtopic.php?id=31

„A Galaxisban a Császár az úr, míg a hajón a kapitány”
                                                 Általános űrtengerész mondás

Anonymusx írta:

A fórum legalján keresd, az Archivált témák között.

Üdv!

Először is sikerekben gazdag bújjék! smile

Lehetne többet megtudni az új klubtagsági rendszerről? Lesz egyáltalán?
Költsem el a TVP pontjaimat rendelésnél? Vagy tervezitek a TVP más módon történő felhasználhatóságát?

Üdvözlettel:

Mirage

Az Úrnő megjelenik január végén? smile

Tisztelt Delta Vision!

Január 2-án röviddel éjfél előtt, az utolsó pillanatban rendeltem 9 db könyvet, abban a tudtban, hogy a Karácsonyi akció még él. Azért nem hamarább rendeltem, mert nem volt biztos, hogy lesz elegendő pénzem rá, hogy meg tudjam rendelni őket. Visszajelzést éjfél után kaptam róla, nem is foglalkoztam vele, mert a fórumon olvastam, hogy a visszajelzések csúsznak, vagy nem is mindig érkeznek meg. A könyvek a mai napon érkeztek meg, de csak a 15%-os kedvezmény volt rajtuk. Sajnos így nem vettem át, max. 5-6 darabot tudtam volna ilyen áron megrendelni.

Darth Revan írta:

Az Úrnő megjelenik január végén? smile

A könyv az első negyedévben fog megjelenni. Amint pontosabb dátumot tudunk mondani, azonnal értesítjük az érdeklődőket a honlapunkon.

Blade írta:

Január 2-án röviddel éjfél előtt, az utolsó pillanatban rendeltem 9 db könyvet, abban a tudtban, hogy a Karácsonyi akció még él. Azért nem hamarább rendeltem, mert nem volt biztos, hogy lesz elegendő pénzem rá, hogy meg tudjam rendelni őket. Visszajelzést éjfél után kaptam róla, nem is foglalkoztam vele, mert a fórumon olvastam, hogy a visszajelzések csúsznak, vagy nem is mindig érkeznek meg. A könyvek a mai napon érkeztek meg, de csak a 15%-os kedvezmény volt rajtuk. Sajnos így nem vettem át, max. 5-6 darabot tudtam volna ilyen áron megrendelni.

Kedves Blade!

Épp azért nem december 31 vagy január 1 volt a határidő, hogy Szilveszter miatt nehogy lemaradjon róla valaki, még másodikán legyen ideje kényelmesen vásárolni. A rendelésedet 2012-01-03 00:50:44-kor adtad le (ami nem a visszaigazoló e-mail megérkezésének az időpontja, hanem a "Megrendelés" gombra való kattintáskor tárolt pontos szerveridő). Ennek ellenére kollégáink lehettek volna annyira rugalmasak, hogy megadják rá a karácsonyi kedvezményt - mentségükre legyen mondva, valószínűleg egyáltalán nem nézték az időpontot, csak a dátumot. Értesítettük a tévedésről a futárszolgálatot, kiviszik újra a csomagot, immár a karácsonyi kedvezményes áron.

Gambit

Mirage írta:

Lehetne többet megtudni az új klubtagsági rendszerről? Lesz egyáltalán? Költsem el a TVP pontjaimat rendelésnél? Vagy tervezitek a TVP más módon történő felhasználhatóságát?

Igen, lesz klubtagsági rendszer, és terveink szerint még az év elején elindul, amint megvannak a technikai feltételi. Már decemberben is gőzerővel dolgoztunk rajta, reméljük mihamarabb végzünk vele.

A klubtagság főbb elemei dióhéjban: a személyes átvételt és a TVP jóváírást kényelmesebbé tesszük, nem lesz szükség feltétlenül webboltos rendelésre. Klubtagsági kártyával rendelkező vásárlóink a Sárkánytűz boltokban ugyanúgy megkapják a webboltos kedvezményt (az előrendelésre vonatkozót is), és kártyájukon automatikusan jóváírjuk a TVP pontokat. Azok a törzsvásárlóink, akik egy naptári évben bizonyos összeghatár felett vásárolnak, az év további részében minden vásárlásukra extra kedvezményt kapnak. Lesz lehetőség egyfajta "prémium account" kiváltásra, amelynek bár éves díja lesz, ez az összeg teljes mértékben levásárolható. Cserébe ezek a klubtagjaink egész évben emelt szintű kedvezményeket és kényelmi szolgáltatásokat élvezhetnek (például a vásárlásaik előrendelésnek számítanak akkor is, ha a könyv megjelenése után 2 héttel rendeli meg, így senki fog véletlenül lemaradni egy kiadványról).

leslieke írta:

Ez a klubtagsági rendszer így elsőre jól hangzik. Az említett kedvezmények a Cherubion könyvekre is érvényes lesz, ugye?  wink

Természetesen.

A kiadó már végleg felhagyott a Mechwarrior sorozattal? Egy évben egy kötet megjelenése sem férne bele?

Nem létezik már sem a fejlődés, sem a megértés ígérete, mert ebben a jövőben nem létezik már más, csupán háború. A csillagok közt nincs már béke, csupán öldöklés, sötétség, hideg, és a vérre szomjazó kegyetlen istenek kacaja. - Warhammer 40,000

tresset írta:

A kiadó már végleg felhagyott a Mechwarrior sorozattal? Egy évben egy kötet megjelenése sem férne bele?

A múlt héten erre még simán igennel, esetleg egy sajnos igennel válaszoltunk volna.
Most viszont van némi változás, ezért inkább nem jelentenénk ki kategórikusan a nemet.
De ez persze sajnos nem jelent igent sem, most még nem tudjuk hogyan fogjuk tudni teljesíteni, azt a
minimumot ami elegendő lesz mind az olvasók mind a saját magunk által felállított elvárásoknak.
Nagyon kemény lenne tényleg kiadni 79 könyvet, de majdnem lehetetlen.
Hacsak nem kezd minden vásárlónk kőkeményen a boltunkban vásárolni. Ja és jó sokat. big_smile
De természetesen igyekszünk.
Szóval hogy kicsit konkrétabb legyek, térjünk vissza a dologra a 2. negyedévben.

Gambit írta:

Kedves Blade!

Épp azért nem december 31 vagy január 1 volt a határidő, hogy Szilveszter miatt nehogy lemaradjon róla valaki, még másodikán legyen ideje kényelmesen vásárolni. A rendelésedet 2012-01-03 00:50:44-kor adtad le (ami nem a visszaigazoló e-mail megérkezésének az időpontja, hanem a "Megrendelés" gombra való kattintáskor tárolt pontos szerveridő). Ennek ellenére kollégáink lehettek volna annyira rugalmasak, hogy megadják rá a karácsonyi kedvezményt - mentségükre legyen mondva, valószínűleg egyáltalán nem nézték az időpontot, csak a dátumot. Értesítettük a tévedésről a futárszolgálatot, kiviszik újra a csomagot, immár a karácsonyi kedvezményes áron.

Gambit

Kedves Gambit!

Köszönöm a választ és a lehetőséget is. Szerencsére a GLS futárt még telefonon elértem, és sikerült a kollégákkal is elrendezni a dolgot. A könyveket ma sikeresen átvettem.

Blade

Sziasztok!

A karácsonyi akcióban rendeltem pár könyvet, de sajnos kimaradt egy a csomagból. Ma megkaptam azt is, valamint a beígért ajándék kötetet. smile
A csomag kifogástalan állapotban volt, csakúgy mint a tartalma. Annak ellenére, hogy a benne lévő könyvek évekkel korábban jelentek meg, mind a kettő elsőosztályú. Olyanok, mintha csak tegnap este jöttek volna ki a nyomdából.

Részemről a rendelés körülő apró malőr elfelejtve. A megrendelt könyvekkel maximálisan elégedett vagyok. smile   

Még egyszer köszönöm a csomagot!

Utoljára Scimo szerkesztette (2012.01.06. 12:15:55)

Előreláthatólag mikor kerül valami az Előkészületben fülecske alá (a Gladiátorokon kívül), és az MSZM sorozatot mikortól szándékoztatjátok beindítani?

"To me a book is a message from the gods to mankind; or, if not, should never be published at all."
- Aleister Crowley

Bachstein írta:

Előreláthatólag mikor kerül valami az Előkészületben fülecske alá (a Gladiátorokon kívül), és az MSZM sorozatot mikortól szándékoztatjátok beindítani?

Amint megvan egy borító, azonnal bekerül az előkészületekbe a kötet.
Most úgy látszik hogy azzal kezdjük az évet. De mindenképpen az elsők között lesz a megjelenésben. Az Úrnő az egyetlen amelyik megelőzheti, de pár nap és minden kiderül.
Legalábbis őszintén reménykedünk ebben. smile

Azt megkérdezhetem, hogy a Korok hőse megközelítőleg mikor fog megjelenni? Azt tudom h első félév. De ezen belül? Inkább február vagy június?

Két kérdésem lenne:

1) A karácsonyi akció keretében rendeltem pár könyvet, minap jött is róluk a levél, hogy mehetek de ott a webboltos akció volt érvényben rájuk, gondolom ez valami programmal készül. A kérdésem az lenne, hogy az eladó tudni fogja, hogy a karácsonyi akció miatt más lesz az összeg vagy külön kell jeleznem?

2) Az Idő Kerekéhez hasonlóan nem tervezitek akciós kombócsomagok bevezetését a többi olyan sorozatra aminek ketté lett bontva egy-egy kötete? (Trója, Ködszerzet, stb.)

@Razor: Ezt asszem írták is az akcióban, hogy a webboltot nem állítják át erre az időre, mindenhol a -15% látszik, de pl én is rendeltem és a boltban kiszámolták a tényleges akciós árat. Azt érdemes még megjegyezni, hogy a kedvezmény a könyv teljes árából jön le, nem a webboltos árból (jó is lenne big_smile )

@Sauron: Persze, az tiszta sor, csak olvastam itt, hogy voltak gondok az összegekkel, azért kérdem. Vicces is lenne még a kedvezményes árat felezni big_smile

Jakirte Jak Cyr írta:

Azt megkérdezhetem, hogy a Korok hőse megközelítőleg mikor fog megjelenni? Azt tudom h első félév. De ezen belül? Inkább február vagy június?

Ha minden jól megy, az első negyedév vége felé megjelenhet a könyv.

Örömmel látom, hogy előkészületben van Az Úrnő.
Lehet tudni, hogy mikor jelenik meg? Már alig várom. smile

Darth Revan írta:

Lehet tudni, hogy mikor jelenik meg?

Egyelőre nem, de amint tudunk bármi biztosat, természetesen azonnal feltüntetjük az adatlapján.

Sziasztok,

Egyben szeretném megvásárolni a teljes Drizzt sagát ('Otthon'-tól), a kérdésem az lenne, hogy van-e mind raktáron és ha igen, jár-e valamilyen kedvezmény.

Első vásárlás.

Köszi