Téma: Törzsvásárló pontrendszer (TVP)

Ide várjuk a kérdéseket, észrevételeket új törzsvásárlói rendszerünkről.

http://www.deltavision.hu/cikk/tvp/

Hozzászólás: Törzsvásárló pontrendszer (TVP)

Ez a kérdés lehet kissé hülyén fog hangzani, de azért gondoltam megkérdezem. Ugye újra kellett regisztrálni, és így elvesznek az eddigi vásárlásból adódó pontok? Eddig ugye nem volt, de Ti a rendszerből szerintem vissza tudjátok nézni.(vagy nem)

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"
"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

Throrfindir írta:

Ez a kérdés lehet kissé hülyén fog hangzani, de azért gondoltam megkérdezem. Ugye újra kellett regisztrálni, és így elvesznek az eddigi vásárlásból adódó pontok? Eddig ugye nem volt, de Ti a rendszerből szerintem vissza tudjátok nézni.(vagy nem)

Kicsit sem hangzik hülyén smile Igen, a korábbi vásárlásokat vissza tudjuk keresni, de TVP csak új vásárlásért jár, visszamenőleg nem.

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Gambit írta:
Throrfindir írta:

Kicsit sem hangzik hülyén smile Igen, a korábbi vásárlásokat vissza tudjuk keresni, de TVP csak új vásárlásért jár, visszamenőleg nem.

Értem, köszönöm smile

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"
"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

Tisztelt Kiadó!

Bár közvetlenül nem kapcsolódik a TVP-hez a kérdésem, ha nem gond mégis itt tenném fel:

Vidéki lévén el szeretném mondani, miért nem favorizálom a DV webboltjából történő rendelést. Könyvenként 15% kedvezményt kapok a kiadótól, ha a neten rendelek. Ez kb. 400 Forint. A szállítási költség viszont ~1000 Forint. Így mondhatni elég rosszul járok.
Én ilyenkor inkább bemegyek az Alexandrába, és megveszem ott a könyvet. Azért oda és nem a helyi Sárkánytűzbe, mert az közelebb van és kényelmesebb más szempontból is.
Ha a Delta Vision is tudná biztosítani azt az opciót a netes vásárlásoknál, mint például a Libri, miszerint a rendelt könyvet a helyi könyvesboltban átvehetem, az nagyon kedvező lenne számunkra és szerintem sokan élnének ezzel a lehetőséggel.
Gondolom ez azért nem valósult meg eddig, mert a vidéki könyvesboltok franchise rendszerben üzemelnek. A boltot üzemeltetőnek pedig a 15%-os kedvezmény megadása nem megtérülő.
Bár csak a magam nevében beszélhetek, de én a 15% kedvezményemből is hajlandó lennék engedni. Így a vidéki boltot üzemeltető is jobban járna hosszú távon (a veszek egy sört a boltban, mert ha elmegyek a kocsmába drágábban is kettőt ittam volna elven). Engem pedig részben kárpótol a törzsvásárlói pont. A 10000 Forint feletti vásárlásokat pedig, nem lévén szállítási költség úgy is mindenki futárpostával kéri.

Üdvözlettel: Mirage

Kedves Mirage!

Köszönjük az észrevételt, és igen ez a gondolat minket is foglalkoztatott. Olyannyira, hogy ezzel az új opcióval ki is bővítettük a vásárlásokat! Tehát ha rendelsz, a személyes átvételnél ki tudod választani melyik boltba szeretnéd átvenni! Természetesen a 15% kedvezmény érvényes!

Kívánom minden kívánságod így teljesüljön!

Pali

Nekem is lenne egy kérdésem:
Debrecenben a Sárkánytűz megszünt? Csak mert a tábla le van szedve.

Átalakítás alatt van reméljük hamarosan újra kinyit!

Pali

Sziasztok!

Már hát úgy minimum egy éve vásárolok a Sárkánytűzben, de én most először hallottam itt a TVP-ről... Erről lehet valami bővebb tájékoztatást kapni, hogy micsoda? :$
Köszönöm...

"Weyland-Yutani Corporation: "Building Better Worlds!'"

Didus írta:

Erről lehet valami bővebb tájékoztatást kapni, hogy micsoda? :$

http://www.deltavision.hu/cikk/tvp/

Köszönöm Gambit!

Hello!

Megtörtént az újraregisztráció nálam is, bár a több éves felhasználómat sajnálom egy kicsit. Na de a mondanivalóm lényege:

Régi törzsvásárlóként és elvakult M* gyűjtőként megvettem természetesen 08.05-én a Számadást is, de semmilyen TVP-pontot (kódot tartalmazó lapot vagy mi a szöszt) nem kaptam érte, még blokkot sem de ez egy más kérdés már.

Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy ez a TVP rendszer csak azóta indult el, vagy szimplán csak kimaradtam a "jóból"? Természetesen a törzsvásárlói 20%-os kedvezményt megkaptam,, de mivel akkor a TVP-ről még nem tudtam, így nem is kérdeztem rá és mivel siettem a blokkot meg nem forszíroztam (így nehéz kicsit az utólagos bizonyítás...) , bár eddig szinte mindig kaptam.

Előre is köszönöm a hivatalos választ!

DReaMSCaPe

Lehet, hogy buta kérdés, de azért megkérdezném. Csak a webbolton (ezen az oldalon) keresztüli megrendelések esetén jár TVP?
Csak azért kérdezem, mert éppen most rendeltem DV-s könyveket 10000Ft felett a bookline-ról, de azért fájt a szívem a TVP után, kíváncsi lettem volna. Tudom, hogy itt is meg tudom rendelni (s ekkora összegnél már szállítási költség sincs), de a DV-s kötetek mellett néhány ezer forint értékben más könyveket is rendeltem, amiket ha külön rendelem, már kellett volna a szállítást fizetni, így végső soron így jártam jobban. Viszont nagyszerű lenne, ha az ilyen vásárlások után is járna TVP.

DReaMSCaPe írta:

Régi törzsvásárlóként és elvakult M* gyűjtőként megvettem természetesen 08.05-én a Számadást is, de semmilyen TVP-pontot (kódot tartalmazó lapot vagy mi a szöszt) nem kaptam érte [...]

Valóban, a tájékoztatóból nem derült ki egyértelműen, hogy a TVP csak a webboltunkon keresztül rendelt termékekre vonatkozik. A szöveget javítottam, a kellemetlenségért elnézést kérünk, a pontokat a számládon jóváírtam.

DReaMSCaPe írta:

Lehet, hogy buta kérdés, de azért megkérdezném. Csak a webbolton (ezen az oldalon) keresztüli megrendelések esetén jár TVP? Csak azért kérdezem, mert éppen most rendeltem DV-s könyveket 10000Ft felett a bookline-ról [...]

A TVP-t épp azért vezettük be, hogy azokat a vásárlókat jutalmazzuk, akik tőlünk rendelik a termékeket, így a partnereinktől vásárolt könyvekért nem tudunk pontot adni.

Gambit írta:

A TVP-t épp azért vezettük be, hogy azokat a vásárlókat jutalmazzuk, akik tőlünk rendelik a termékeket, így a partnereinktől vásárolt könyvekért nem tudunk pontot adni.

És mi a helyzet a Sárkánytűz boltokban vásárolt könyvekkel? Azokért sem jár pont?

A kérdésem a másik topicból kiderült infók alapján tárgytalan.

Utoljára RZednik szerkesztette (2010.08.25. 07:27:38)

You can buy gold that is bright as the sun, and diamonds as pale as the moon. But you cannot buy the sun. You cannot own the moon.

Szia

Nekem is hasonló a problémám: nem olyan rég webbolton keresztül vettem egy Forgotten Realms könyvet a profilomban viszont egyáltalán nem mutat semmilyen TVP-t sad

Köszi a választ...

Megkaptad a rendelést véglegesítő (lezáró) e-mailt? Az onlájn rendelést követően nekem ebben a levélben volt a rendeléshez tartozó TVP pont azonosító kód. Ez automatikusan nem íródik jóvá, hanem a kiadói oldalon (tehát nem itt a fórumon) a profilodra kattintva van lehetőséged beírni (TVP kód beváltása).

You can buy gold that is bright as the sun, and diamonds as pale as the moon. But you cannot buy the sun. You cannot own the moon.

Didus írta:

... nem olyan rég webbolton keresztül vettem egy Forgotten Realms könyvet a profilomban viszont egyáltalán nem mutat semmilyen TVP-t...

RZednik írta:

Megkaptad a rendelést véglegesítő (lezáró) e-mailt? Az onlájn rendelést követően nekem ebben a levélben volt a rendeléshez tartozó TVP pont azonosító kód...

Vagy keresd a TVP kódot a számlán. Kézzel, "gyöngybetűkkel" vagyon írva tongue

Igen, még meg is találtam a levelet, csak a kódra azt írta először az oldal, hogy nincs ilyen kód, ekkor mozillaval csináltam, a másik böngészőből (explorer) pedig kidobott egy olyan képet, hogy rossz úton járok vagy micsoda...

Létezik, hogy lejárt volna a kód?

Am köszönöm az eddigi segítséget.

Üdv
Mennyi idő után illene megjönnie a rendelést lezáró levélnek? egy hete vásároltam és nekem még nem jött azóta semmi a lezárásról.

Didus írta:

Létezik, hogy lejárt volna a kód?

Nem. A TVP kódok beváltásig nem évülnek el. E-mail ment!

magitor írta:

Mennyi idő után illene megjönnie a rendelést lezáró levélnek? egy hete vásároltam és nekem még nem jött azóta semmi a lezárásról.

A vásárlás lezárásáról nem kapsz e-mail értesítést. Két esetben érkezik levél 1.) a webboltos vásárlás befejezésekor egy visszaigazoló üzenet a megrendelt termékekről 2.) vidéki boltokban való személyes átvétel esetén, ha a kiválasztott termék épp nincs raktáron.

Köszi Gambit.
Akkor viszont azt kérdezném miképpen jutok TVP beváltásához kódhoz, hogy a profilomba beírjam, mivel jelen pillanatban a profilban az sem látszik, hogy bármit vásároltam volna.

magitor írta:

Akkor viszont azt kérdezném miképpen jutok TVP beváltásához kódhoz, hogy a profilomba beírjam, mivel jelen pillanatban a profilban az sem látszik, hogy bármit vásároltam volna.

Törzsvásárlói pont az adminisztrációs nehézségek miatt - egyelőre - csak a webbolton keresztül rendelt termékekért jár, bolti vásárlásért nem. Ha személyesen vetted át a rendelésed a boltban, és nem kaptál beváltó kódot, figyelmeztesd a boltost, hogy elmulasztott adni!

Gambit írta:

Törzsvásárlói pont az adminisztrációs nehézségek miatt - egyelőre - csak a webbolton keresztül rendelt termékekért jár, bolti vásárlásért nem. Ha személyesen vetted át a rendelésed a boltban, és nem kaptál beváltó kódot, figyelmeztesd a boltost, hogy elmulasztott adni!

Értem, a webbolton keresztül rendeltem, csak vidéki üzletben vettem át, akkor legközelebb majd az üzletben kérem a kódot.

Megkaptam a mailt, megpróbáltam beváltani a kódot, amit írtál, de erre is kiírt egy hosszú error kódot, aztán amikor újra megpróbáltam a másik böngészőből, akkor meg a "rossz úton járok" figura jelent meg sad

Lehet valami nálam nem jó?