Hozzászólás: Törzsvásárló pontrendszer (TVP)

Igen, lassan talán 1 éve engem is érdekel...  tongue

"Weyland-Yutani Corporation: "Building Better Worlds!'"

Nem mintha annyi sok pontom lenne de szeretném tudni hogy megtartsam-e őket (megéri-e) ?
hmm

„A vas tele van szennyeződésekkel, melyek gyengévé teszik, de a kovácsolás során acéllá válik és borotvaéles kard lesz belőle.
Az ember ugyanígy fejlődik.”

Morihei Ueshiba

Melani írta:

Ez a kérdés sok embert foglalkoztat, köztük engem is, de az illetékesek eddig még nem adtak rá választ.

Igyekszem határos időn belül kimerítő választ adni rá.

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Gambit mennyi a záros határidő?
Tippek kellenek: Bögrék - pólók - tollak - kulcstartók?
Bár lehet csak időtök nincs elkészíttetni....
Itt nálunk pl: viszed a kívánt logot, polot 2000ft/db ért lehet nyomatni bögrét 700FT/db etc.

„A vas tele van szennyeződésekkel, melyek gyengévé teszik, de a kovácsolás során acéllá válik és borotvaéles kard lesz belőle.

Morihei Ueshiba

Valami halvány elképzelések vannak már a TVP-s relikviákról, vagy még mindig semmi? Egyáltalán érdemes gyűjtögetni, ha lesznek is relikviák, kb hány TVP-ért lehet bezsebelni egyet? Valami sejtése jó lenne, ha lenne az embereknek a dologról. Én pl. egy Worluk világtérképnek szívesen örülnék. De például valami bögre vagy kitűző miatt úgy érzem, nem érdemes gyűjtögetnem.
Szóval valami visszajelzést, ha kérhetné(n)k.  hmm

"To me a book is a message from the gods to mankind; or, if not, should never be published at all."
- Aleister Crowley

Sajnos van egy olyan érzésen nem lesz ebből semmi, inkább ellövöm rendeléskor a pontokat fölösleges gyűjtögetni.... sad

Morihei Ueshiba

A tvp kódomat nem tudom beváltani, azt írja hogy nincs ilyen kód.

Szerk: Sikerült, az egyik karaktert nem jól írtam eddig.

Utoljára Anonymusx szerkesztette (2011.12.21. 20:44:30)

T. Kiadó!
Nekem az lenne a problémám, hogy a TVP beváltásánál ha beírom a kódot, és rányomok a TVP beváltása gombra, a következőt kapom :

*** Keressünk a hibát, pár nam türelmet kérünk a hétvége miatt. Köszönjük, hogy szóltál, értesítünk ha amit újta megpróbálhatod!  szerk: Villányi Pali***

Sziasztok,

Arra van lehetőség, hogy a web oldalon nem, de a boltban kapható termékek után is járjon pont? Ilyen pl. a deck tartó doboz, vagy a védő fóliák.

Üdvözlet...

Béna voltam, nem olvastam el a TVP beváltásának feltételét, azt hittem automatikus.
Valahogy van rá mód, hogy az előző - és első ilyen - rendelésem után (volt vagy 36k rénes forint) valahogy utólag  megkapjam a TVP pontokat? Vagy így jártam? (Számlát már persze kidobtam.)

Gondolom a gépben megvan, hogy mit rendeltem idén...

Köszönet a válaszért!

Beornmaci írta:

Valahogy van rá mód, hogy az előző - és első ilyen - rendelésem után valahogy utólag  megkapjam a TVP pontokat?

Természetesen, a TVP kódjaidat e-mailben elküldtem.

Bocsánat az ismételt akadékoskodásért, de nem lesz semmilyen beváltásra váró relikvia-bögre-nyúlfarok és a TVP pontok után 1 ft engedmény jár.

Én már 65 ezer forintért vásároltam nálatok és ezért jár 600 árengedmény ez kicsit irreleváns szerintem, de lehet csak mérges vagyok mert nem lesz semmilyen ajándéktárgy.

Azért persze ezután is nálatok fogom venni kedvenc sorozataimat de na.... big_smile

Morihei Ueshiba

Szia Pali!

Rendeltem egy társasjátékot. A csomagot átvettem, viszont a törzsvásárlói pontjaimat még nem kaptam meg. mikor lesz ez jóváírva?
Köszi a választ!

Marticicc írta:

Rendeltem egy társasjátékot. A csomagot átvettem, viszont a törzsvásárlói pontjaimat még nem kaptam meg. mikor lesz ez jóváírva?

A csomaggal együtt egy számlát is kaptál, ezen van feltüntetve egy ún.  TVP azonosító. Ezt a kódot az adatlapodon keresztül tudod beváltani (ha épp nem a fórumban, hanem a honlap bármilyen menüjében állsz, a bal fölső sarokban a nevedre kattintva érheted el), így kerül jóváírásra a TVP pont. Amennyiben a számlán mégsem találod a kódot, írj nekem egy privát üzenetet, és e-mailban elküldöm.

És lesz vha vmilyen értelme ezeknek a TVP-nek? Leszámítva, h 1 Ft-ot érnek.  tongue

leslieke írta:

Jövőre az infláció miatt már csak 95 fillért fog érni.  roll (gonosz vigyor nincs)

tongue

tomcsiga írta:

És lesz vha vmilyen értelme ezeknek a TVP-nek? Leszámítva, h 1 Ft-ot érnek.  tongue

Korábban ezt már talán kifejtettem valahol: amikor belevágtunk a TVP-be, a hasonló hűségpont rendszereket vettük figyelembe, ahol az 1 / 100 forintos váltószám működőképesnek tűnt (persze akciós termékekkel, amikért többet is lehet gyűjteni, akciós időszakokkal, amikor dupla pont jár, stb.). Sajnos rosszul mértük fel a léptéket, és néhány igazán fanatikus vásárlón kívül, akik ezres nagyságrendű TVP-vel rendelkeznek, a legtöbb vásárlónk (pár)száz pontot gyűjtött. Sok esetben érdekes módon be se váltják a pontjaikat, a rendszerben ugyanis több mint 150.000 forintnyi beváltatlan TVP kering. Igyekeztünk ennek kifutási időt hagyni, hogy idővel a megszerzett és beváltott pontok mennyiség emelkedjen, de alapvetően ez a modell nálunk valószínűleg nem fog működni.

Ugyanis ha nem levásárolni akarják a pontokat (gyakorlatilag plusz 1% kedvezményért), hanem ajándéktárgyakra váltani, ahhoz jó pár lehetőséget fel kell ajánlanunk (és itt nem böngrére meg kulcstartóra, hanem jóval kreatívabb dolgokra gondoltunk mint például díszdobozra, amiben teljes könyvsorozatot lehet tartani, borítókép festményekre, stb.), de amíg ezeket termékenként legfeljebb pártíz vásárló vehetné meg, egyszerűen nem érdemes belefogni a legyártásukba.

Erre elég hamar rádöbbentünk, így amikor felmerült a törzsvásárlói rendszer átalakítása, adta magát az ötlet, hogy ha megemeljük a kiosztott TVP-t (tegyük fel 5%-ra), a vásárlók sokkal hamarabb elérhetnék azt a kritikus TVP mennyiséget, amikor bele lehet vágni az ajándéktárgyak legyártásába. Ezt a projectet viszont kénytelenek voltunk elnapolni (sok egyéb mellett például az e-könyv élvezett nála elsőbbséget), és így a TVP is vele együtt tolódott. Ha lesz esetleg ismét kiadó-olvasó találkozó, ott szívesen beszélek erről bővebben is, addig is dióhéjban ez áll a napolgatás hátterében.

Reméljük jövőre nagyobb hangsúly tudunk erre - is - fektetni.

Köszönöm a választ!

Gambit írta:
Marticicc írta:

A csomaggal együtt egy számlát is kaptál, ezen van feltüntetve egy ún.  TVP azonosító. Ezt a kódot az adatlapodon keresztül tudod beváltani (ha épp nem a fórumban, hanem a honlap bármilyen menüjében állsz, a bal fölső sarokban a nevedre kattintva érheted el), így kerül jóváírásra a TVP pont. Amennyiben a számlán mégsem találod a kódot, írj nekem egy privát üzenetet, és e-mailban elküldöm.

Khmm...

Először is köszönöm én is már 1.5 éve várunk valami haladásra.

Valamint én szívesen le vásárolnám a pontjaimat mert már 1600 akármennyi pontom van  (160.000 ft értékben vásároltam könyveket nálatok) sajnos ebből még 1 db könyv teljes ára sem jön ki, szerintem sok mindenki ezért is nem váltja be mert reménykedik sad

Bár az én kérdéseimre nem válaszoltatok még egyszer sem (lehet az ilyen nyomású visszhangjaim miatt)de,sajnos még én is bízom bennetek és remélem jövőre tényleg orvosolni tudjátok ezt a problémát.

Előre is köszönjük és hajrá mert kiadványok azért nem panaszkodhatunk.

Morihei Ueshiba

soge8 írta:

Bár az én kérdéseimre nem válaszoltatok még egyszer sem (lehet az ilyen nyomású visszhangjaim miatt)

Elnézést kérek, ha így érezted volna, még véletlenül sincs így! Úgy gondolom nagyon fontosak a vásárlói visszajelzések, legyen az akár hálás vagy számon kérő. Éppen ezért igyekszem mindig gyorsan és pontosan válaszolni a felmerülő kérdésekre, ha mégsem így történik, annak általában igen prózai oka van: elsiklott felette a figyelmem, vagy épp az adott pillanatban nem tudtam rá a választ, és mire megkérdeztem volna az illetékest, kiment a fejemből. Az előző hozzászólásomban viszonylag részletesen kifejtettem, miért húzódik ennyi ideje a TVP beváltás, jövőre egész biztosan több energiát fektetünk bele.

Szeretném felhasználni a TVP pontjaimat. Megtehetem-e ezt e-könyv vásárlásánál is? Ha igen, akkor hogyan csináljam, mert a megrendeléskor nem látom sehol, hogy felajánlaná a TVP felhasználás funkciót. Csak a fizetés előtt jelenik meg a "Felhasznált TVP pontok: 0" sor. Ebből gondolom, hogy fel lehetne használni, csak elképzelhetően én bénáskodom el a dolgot.
Köszönöm a segítséget!

Shanara írta:

Szeretném felhasználni a TVP pontjaimat. Megtehetem-e ezt e-könyv vásárlásánál is? Ha igen, akkor hogyan csináljam, mert a megrendeléskor nem látom sehol, hogy felajánlaná a TVP felhasználás funkciót. Csak a fizetés előtt jelenik meg a "Felhasznált TVP pontok: 0" sor. Ebből gondolom, hogy fel lehetne használni, csak elképzelhetően én bénáskodom el a dolgot.
Köszönöm a segítséget!

Technikai okok miatt a TVP beváltás az év végéig sajnos szünetel, jövő héttől fog csak újra működni. Elnézést kérünk a kellemetlenségért.

Gambit írta:

Technikai okok miatt a TVP beváltás az év végéig sajnos szünetel, jövő héttől fog csak újra működni. Elnézést kérünk a kellemetlenségért.

Semmi gond. Akkor tartogatom még egy kicsit, gyűjtögetek még hozzá és majd jövőre felhasználom. smile
Köszönöm a gyors választ!

Az szép és jó, hogy automatikusan regisztráltatok mindenkit, de eltűntek az eddigi rendelések és velük együtt a TVP-k is, remélem ez csak ideiglenes?

"-Próbálsz úgy írni mint a magazinbeli fickók?"(Tevis Clyde Smith)
-A pokolba, dehogy!
-Próbáljanak ők úgy írni ahogy én!"(Robert E. Howard)
(The Whole Wide World)

Én is erre lennék kíváncsi, mi van az eddig összegyűjtött TVP-kel?

Imi írta:

Az szép és jó, hogy automatikusan regisztráltatok mindenkit, de eltűntek az eddigi rendelések és velük együtt a TVP-k is, remélem ez csak ideiglenes?

Az összes korábbi rendelést átvezeti körülményes feladat lett volna, ezért csak az e-könyv vásárlások kerültek átmentésre (leginkább az olyan rendelések miatt kellett volna feleslegesen bonyolult köröket futnunk, amik már nem kapható terméket tartalmaztak).

A TVP pontok nem vesztek el, ezek a rendelésektől teljesen függetlenek.

A korábbi webbolt nagyon limitált lehetőségeket nyújtott a TVP gyűjtésére/kezelésére/beváltására. A mostani honlap generációkkal átgondoltabb, kényelmes és korszerű lehetőséget kínál a törzsvásárlói rendszerre. Hamarosan elérhetővé tesszük ezt a funkciót is, és a korábban szerzett TVP pontokat ebben írjuk jóvá.