Téma: Beszélgető

Beszélgető

Hozzászólás: Beszélgető

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy lesz e más kártyajátéknak is hely a fórumon?

Előre is köszönöm:Aquir

Aquir írta:

Érdeklődnék, hogy lesz e más kártyajátéknak is hely a fórumon?

A Delta fórumán csak a kiadó saját termékeinek nyitunk témát, de a hamarosan induló sarkanytuz.hu-n minden - a bolthálózat által forgalmazott - kártyajátéknak lesz saját fóruma.

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Holtak Városa (Necropolis Park) kiegészítőből kifogytatok már? A Webshopban nem találtam. Ha esetleg mégis lenne valahol, akkor szóljatok, mert szeretnék beszerezni belőle párat! A Silverland oldalán találtam, de szeretném előnyben részesíteni a kiadót. smile

A segítséget előre is köszönöm!

Gambit írta:

A Delta fórumán csak a kiadó saját termékeinek nyitunk témát, de a hamarosan induló sarkanytuz.hu-n minden - a bolthálózat által forgalmazott - kártyajátéknak lesz saját fóruma.

Bocs, hogy itt teszem fel a kérdést, de itt lett megemlítve a sarkanytuz.hu.
Arra lennék kíváncsi, hogy a nemsokára megnyíló oldalon lesz-e lehetőség angolnyelvű FR és Eberron regények illetve szerepjátékkönyvek rendelésére kedvezményesen? És úgy általában külföldi termékekére, amik egyébként az offline boltban elérhetők? Valamint olyanokéra, amik ott nem (gondolok itt elsősorban D&D 4. kiadású szerepjátékkönyvekre stb.)
Előre is köszönöm a választ!

Ki eltörsz egy tárgyat, hogy megtudd, mi az, letértél a bölcsesség útjáról. - J. R. R. Tolkien

Elnézést a megkésett válaszért, elsiklott a figyelmem a kérdések felett.

Scimo írta:

Érdeklődnék, hogy a Holtak Városa (Necropolis Park) kiegészítőből kifogytatok már?

Sajnos elfogyott már a boltokból.

Angelpriest írta:

Arra lennék kíváncsi, hogy a nemsokára megnyíló oldalon lesz-e lehetőség angolnyelvű FR és Eberron regények illetve szerepjátékkönyvek rendelésére kedvezményesen?

Igen.

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Köszönöm a tájékoztatást! smile Előre láthatólag kb. mikor indul az oldal?

Ki eltörsz egy tárgyat, hogy megtudd, mi az, letértél a bölcsesség útjáról. - J. R. R. Tolkien

Gambit!

Kapható még nálatok Guardians? Láttam, hogy a Termékeink/Kártya/Guardians címszó alatt még lehet rendelni.

Játszik még egyáltalán valaki Guardianst? A haverokkal sokat beszélgettünk róla, hogy milyen jók is voltak a régi partik. Sajnos azonban már a többség kidobta vagy elsózta a paklijait. Érdekelne néhány Necropolis Parkos lap, nem ismersz véletlenül valakit, akivel kapcsolatba léphetnék.

Segítségedet előre is köszönöm!