Hozzászólás: Hibajelentő #1

Vakegér írta:

Dec 4 rendeltem gw figurákat a Zalaegerszegi sárkánytűz boltba mikorra várható az érkezésük?

Jövő héten érkezik.

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

A webáruházból hiányzik  A hanyatló nap sárkányai.
Ha azért nincs ott mert már nem lehet kapni, akkor is érdemes lenne kirakni, hogy tudjuk hogy legalább megjelent..

Anonymusx írta:

Ha azért nincs ott mert már nem lehet kapni, akkor is érdemes lenne kirakni, hogy tudjuk hogy legalább megjelent..

Nálam látszódik.
http://deltavision.hu/webaruhaz/konyvek … _haboruja/

Dominik írta:
Anonymusx írta:

Nálam látszódik.
http://deltavision.hu/webaruhaz/konyvek … _haboruja/

Bocs, elírtam,  A nyári tűz sárkányait akartam írni.

Egyszer már feltettem a kérdést, de gondolom elveszett a többi között.
Melyik változat a helyes? Elveszett krónikák vagy Az elveszett krónikák?

A webboltban az alsorozat címében névelővel szerepel, valamint az angol wiki (sőt, az amazon.com) szerint is a címe 'The Lost Chronicles' (magyar fordítás is feltehetően hasonló alakban vette át).
Ellenben mindhárom könyvben névelő nélkül szerepel (mint ahogy a Dragonlance Nexuson is 'Lost Chronicles').

Sziasztok,

tegnap rendeltem egy pár könyvet, de nem kaptam róla semmilyen visszaigazolást. Webboltból még nem vettem eddig semmit, de gondolom kéne róla legalább egy e-mailnek jönnie. Valamit rosszul csináltam vagy csak év vége/eleje miatt nem 100%-os rendeszer? Egyszer jártam már így máshol, leadtam újra a rendelést és aztán megjött mindkettőről a levél. Körülményes volt utána lemondani...

Edit: megrendeltem újra, most már jött levél. Ha véletlenül mégis duplán lenne a rendelés, legyetek szívesek törölni az egyiket.

Edit2: Késik az órátok.

Utoljára Sauron szerkesztette (2012.01.02. 17:00:20)

Gambit írta:
Vakegér írta:

Dec 4 rendeltem gw figurákat a Zalaegerszegi sárkánytűz boltba mikorra várható az érkezésük?

Jövő héten érkezik.

Érdeklődnék ,hogy mikor várható mert eddig nem érkezett meg