Téma: Novelláskötetek

Novelláskötetek

Hozzászólás: Novelláskötetek

Olvastam egy oldalon hogy a Hetvenhétben véletlenül az egyik novellából egy régebbi verzió került bele, és volt egy link a javított verzióról, de az már nem él. Ez a javított novella megtalálható még valahol?

Például itt:

http://forest-myths.hu/download.php?view.4

Udv!
Nem tudom ez-e megfelelo forum, azt szeretnem kerdezni, hogy lesz-e a jovoben MAGUS novellapalyazat es, ha igen mikor varhato. Az az igazsag, hogy irtam nehany novellat es szeretnem oket bekuldeni, nem tudom foglalkozik-e jelenleg novellakkal valamelyik iro vagy valaki a MAGUS vagy Deltavision gardajabol, mert ha igen szeretnek tanacsot kerni, hogyan erhetnem el ot/oket, hogy kikerhessem velemenyuket.
Koszonom.
Rob

RobertO írta:

Udv!
Nem tudom ez-e megfelelo forum, azt szeretnem kerdezni, hogy lesz-e a jovoben MAGUS novellapalyazat es, ha igen mikor varhato. Az az igazsag, hogy irtam nehany novellat es szeretnem oket bekuldeni, nem tudom foglalkozik-e jelenleg novellakkal valamelyik iro vagy valaki a MAGUS vagy Deltavision gardajabol, mert ha igen szeretnek tanacsot kerni, hogyan erhetnem el ot/oket, hogy kikerhessem velemenyuket.
Koszonom.
Rob

Szerintem érdemes átnézni a M.A.G.U.S. fórumba a kérdéssel, Gáspár András (Wayne Chapman) rendszeres látogatója, úgy gondolom, ő majd tud válaszolni.
http://deltavision.hu/forum/viewforum.php?id=21

Koszi a tippet, mar megtettem.

Nem régiben sikerült beszereznem egy darabot a Hetvenhét című novellás kötetből. A végére is értem. Sejtettem, hogy valami egészen mással fogok találkozni mint eddig, de, hogy ennyire fog tetszeni arra nem gondoltam. Gratulálni szeretnék a szerzőknek és ajánlani mindenkinek a kötetet.

Novalis Denahi írta:

Nem régiben sikerült beszereznem egy darabot a Hetvenhét című novellás kötetből. A végére is értem. Sejtettem, hogy valami egészen mással fogok találkozni mint eddig, de, hogy ennyire fog tetszeni arra nem gondoltam. Gratulálni szeretnék a szerzőknek és ajánlani mindenkinek a kötetet.

Köszönjük a méltatást és a visszajelzést! Reméljük, hogy más könyveinket is élvezetesnek találod majd!