Hozzászólás: Beszélgető

Aedalas írta:

Sziasztok!
Mivel nem kaptam rá eddig választ, sőt, kijavítást sem, hogy rossz helyre kerültek a kérdéseim, gondoltam bepróbálom őket ide, hátha megszán valaki és válaszol rájuk:

Azt szeretném kérdezni, hogy ha GW-s figurákból/termékekből szeretnék rendelni, de valamilyen okból éppen nincsen raktáron, akkor körülbelül mennyi időbe telik ennek a beszerzése? (Karácsonyi ajándék lenne, de arra gondoltam, hogy még idejében rákérdezek. Volt már másutt rossz tapasztalatom...)
Valamint azt, hogy az áraitok mennyire stabilak, lehet számítani áremelésre a közeljövőben?

A választ előre is köszönöm!

Ha van a GW-nek belőle akkor nem nagyon lehet gond. Sajnos nekik is vannak kifutott termékeik, amiket külön megrendelésre gyártanak már csak le.
Az árak eléggé fixek, bár manapság ilyet kijelenteni eléggé nehézkes. 3 hónappal ezelőtt a font még csak 305 ft volt, most meg majdnem 360....

Vigasz írta:

Ha van a GW-nek belőle akkor nem nagyon lehet gond. Sajnos nekik is vannak kifutott termékeik, amiket külön megrendelésre gyártanak már csak le.
Az árak eléggé fixek, bár manapság ilyet kijelenteni eléggé nehézkes. 3 hónappal ezelőtt a font még csak 305 ft volt, most meg majdnem 160....

Köszönöm a választ! Akkor holnapra összerakom a karácsonyi listát és indítom a rendelést smile

Kedves Vásárlóink,

a GamesWorkshop termékek rendelése januárig szünetel, mivel az idei évben már csak egyetlen szállítmány fog érkezni. A korábban leadott rendeléseket természetesen igyekszünk teljesíteni, de új rendelést már csak a jövő évben tudunk felvenni.

Szívesem megértéseteket kérjük!

"Itt vagyok, mint egy százszor elhajított kő."

Sziasztok!

Akik gyűrik a Warhammer könyveket, azoktól szeretnék most elsősorban kérdezni: eddig leginkább csak a Felix & Gotrek és a Gaunt's Ghosts könyveket olvastam, de amióta szinte elérhetetlenek "mezei" vásárlónak az angol nyelvű irodalom irányába váltottam. Leginkább a Warhammer Heroes és a Time of Legends sorozat érdekelne, és a Ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi.
Megérik a pénzüket?

Jövőre fel akarom hozni a fantasy-s seregemet, a High Elfeket, és gondoltam jól jönne egy kis ihlet hozzájuk. Karácsonyra rendeltem egy doboz White Liont, jövőre fel akarom húzni őket 20 fős alakulattá, plusz nagyon tetszenek a Dragon Princek és maga a sárkányos hős is... bár a Dark Elfek sárkánya jobban néz ki... Nehéz választás lesz.

Előre is kösz a választ!
A.

Eladó Space Marines codex! Ha érdekel, ide írj: staubach@freemail.hu !

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e csak mert az elöző helyre ahová írtam a kérdésem ott nem kaptam rá választ. Azt szeretném meg kérdezni hogy a Chaos in the old world játékhoz miért nincs semmi információ?

Válaszukat is előre köszönöm!

rola890110 írta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e csak mert az elöző helyre ahová írtam a kérdésem ott nem kaptam rá választ. Azt szeretném meg kérdezni hogy a Chaos in the old world játékhoz miért nincs semmi információ?

Válaszukat is előre köszönöm!

Na, itt se erőltette meg magát senki hogy segítsen szegény vásárlójelöltnek...