Hozzászólás: Kérdések az e-könyveinkkel kapcsolatban

banjonino írta:

Ja, és mindkét e-könyvet elő is rendelném, ha lehetne. Sőt még a Void trilógiát is!

Á, előrendelés úgysem szokott lenni, de mondjuk azt hogy megrendelnéd... smile

zspeter írta:

Ezt már én is sérelmeztem, hogy nem válaszolnak a feltett kérdésre. Tedd túl rajta magad, ez van big_smile

Na ja, a sérelmezésre még kevésbé. De azért mi igyekszünk válaszolni. Csak itt azért nehezebb, mert annyira jó lenne végre jó híreket mondani... wink

Sose esett pofon ilyen jól. Köszi  big_smile  big_smile  big_smile

Kedves Vigasz!

Köszönöm a választ. Várni tudok, csak amiatt aggódtam, hogy esetleg olyan döntés született, hogy nem jelenik meg e-könyvként, ezért van a nagy hallgatás.

Megnyugodtam.

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Káosz Világa többi kötetét tervezitek-e kiadni e-book formátumban? Szeretném mindet megvenni, remélem folyamatosan jön mindegyik! smile

Sziasztok,
tényleg jó lenne, ha már mondanátok valami jó hírt e-könyv ügyben...

Sziasztok!

Esetleg valami jó hír e-book és forgotten realms terén?
Jönnek sorba papír alapon a könyvek én pedig epekedek....

Vigasz,
én a Jon Shannow könyveket szeretném e-ben. Lehetséges?

ruinne írta:

Vigasz,
én a Jon Shannow könyveket szeretném e-ben. Lehetséges?

Visszafelé fogunk haladni, szóval azzal jó esély lesz hamar találkoznod. És igen, valóban leporoltuk a dolgot. Kiderült, hogy szinte olyan mintha újra kellene tanulni, beállítani mindent. De Jul azt szereti ha ünneplik, és nem azt ha szidják, szóval úgyis rajta lesz. smile

Ha egyszer visszaáll a régi rend, bekereteztetem Jul nevét.:)

hunwolf írta:

Szia!
Elnézést ha már kérdezte ezt valaki korábban, de várható a közeljövőben R. A. Salvatore : A király felemelkedése ebook-ban? Én Svédországban élek, ezért nagyon boldog lennék ha a itt tableten tudnám olvasni, a lakás méretei miatt nem is próbálok papír alapú könyvtár létrehozni illetve fent tartani, szóval van jó hír?

Szomorú hogy az embert válaszra sem méltatják, pedig a fórum nem 10-20 ezer vásárló kérdéseit pörgeti ...
Az pedig, hogy a fent említett könyvön kívül már további 4 folytatás is kint van, az további búslakodásra ad okot!
Amikor már mindenki túl lesz a Hős- ön és még mindig A király felemelkedése után fogok ácsingózni!  sad

azt már régen meg szerettem volna kérdezni. Hogy készül az e-könyv? Laikusként úgy gondolnám, hogy a nyomdába valamilyen elektronikus verziót visznek, amit ugye kinyomtatnak. Ezt a verziót kell átszerkeszteni epub és mobi formátumba?

mobyltel írta:

azt már régen meg szerettem volna kérdezni. Hogy készül az e-könyv? Laikusként úgy gondolnám, hogy a nyomdába valamilyen elektronikus verziót visznek, amit ugye kinyomtatnak. Ezt a verziót kell átszerkeszteni epub és mobi formátumba?

Ami legalább 1 órát is igénybe vesz (ha most tanulja az ember)! A jól bevált Guttenberg féle nyomdai munka már ripsz-ropsz megy - pár száz év alatt tökélyre fejlesztették - az új technológia időigényes. Hát várjunk türelemmel.

Kár, hogy felnőtt fejjel kezdtem el angolul tanulni, így sosem értem el azt a szintet, hogy irodalmat tudjak olvasni élvezeti szinten. Hagynám a magyar kiadást a francba, megvenném angolul azt csá. Amazonon annyi van belőle, hogy még el is adják.

Itt meg megvárják míg valaki a papírkönyvet be-scan-neli, karakterfelismerő progit ereszt rá, kicsit megformázza, átkonvertálja valami e-book formátumba, és felnyomja egy torrent oldalra. Sok-sok hibával persze, de el lehet olvasni, el is fogják sokan így olvasni.
Aztán persze panaszkodnak a könyvkiadók, hogy nem éri meg az e-book, mert nem veszik...

Sziasztok!

Iskola kezdésre esetleg várható változás az e-könyvek terén?
Főleg Forgotten Realms könyvek sorsa érdekelne ilyen formában.

Szerezzetek már valami kalózt, aki kiművel benneteket e-könyvekből, mert látható, hogy elég nagy rá az igény.

Én már gondoltam arra, hogy felajánlom, hogy hobbiból megcsinálom az Idő Kereke maradékát, ha már egyszer ilyen lassan megy, és ennyire nincs ember hozzá. A szöveg nyilván rendelkezésre áll elektronikus formában, a Sigil könnyen tudna belőle epub formátumot  készíteni, amit aztán már csak konvertálni kell mobira, hogy mindkét formátum meglegyen.

Zoleee írta:

Sziasztok!

Én is kb. 1 éve érdeklődöm és várom a "Júdás" e-könyvet, tudtok mondani valamilyen közeli időpontot? Lassan elfelejtem miről is szólt az előző rész (1200 oldal) smile

Viszont máshol olvastam, hogy Hamilton regényciklusának előzmény részeit, sőt később a folytatásokat is tervezitek kiadni !!!
Hurrá, ennek nagyon-nagyon örülök smile smile, csak remélem nem lesznek ekkora nagy szünetek közöttük smile Van esetleg megjelenési időpont már?

Az elso resz nyomdai es ebook megjelenese kozott majdnem egy ev telt el. Ez alapjan - szerintem - a masodik resz eseten is hasonlora szamithatunk. (Magyaran 2017 novembere elott nem lesz ebook verzio.)

Szuper királyság!
Az első Drizzt-es könyv felkerül. Már az olvasómra is smile Csak így tovább, várom a többit is smile
Köszi srácok!

Novalis Denahi írta:

Szuper királyság!
Az első Drizzt-es könyv felkerül. Már az olvasómra is smile Csak így tovább, várom a többit is smile
Köszi srácok!

Eredetileg úgy volt, hogy visszafelé haladunk, de mégis furcsa lett volna a Hőst előbb kirakni, mint a korábbiakat. Így most az elmaradt Forgottenek jönnek majd egymás után.

Sziasztok!

A Júdás elszabadul mér 1 éve kint van papíron! Most az e-könyvnek van még valamilyen akadálya, hogy megjelenjen végre???

Zoleee írta:

Sziasztok!

A Júdás elszabadul mér 1 éve kint van papíron! Most az e-könyvnek van még valamilyen akadálya, hogy megjelenjen végre???

Csak Jul. De ő kimondottan azt szereti, ha negatív kampány folyik ellene. Én ezért is szoktam ebben neki segíteni. smile

Jul írta:
Novalis Denahi írta:

Szuper királyság!
Köszi srácok!

Eredetileg úgy volt, hogy visszafelé haladunk, de mégis furcsa lett volna a Hőst előbb kirakni, mint a korábbiakat. Így most az elmaradt Forgottenek jönnek majd egymás után.

YEAH!:) Várjuk a könyveket, csak így tovább!:)

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mikorra várható a Kígyószív e-bookban?

Sziasztok!
Érdeklődnék mi újság az e-book megjelenésekkel? Hetek óta nincs új könyv. Elég hamar beleuntatok. sad

Amíg a papírkönyveket nem tudják kiadni, addig nem kapunk e-ket sem. sad