Hozzászólás: MesterMűvek - Dark

Nem hiszem el, hogy nem értettétek meg!  smile

Lefényképeztem a borítót a SÖTÉTBEN!  smile
Na és akkor mit lehet látni belőle?
Amikor a SÖTÉTBEN fényképezem le.
Na azért fekete téglalap.  smile

De ez csak egy vicc volt és semmi rossz szándékom nem volt ezzel kapcsolatban
a kiadó felé se vagy bárki más felé se!

Imi írta:

Ezt Vigasz korábban határozottan elutasította:

Vigasz írta:

Hehe, érdekes gerilla marketing lenne. De ki kel ábrándítsalak, nem lennék rá képes. Nem erkölcsi okokból, bár úgyse hiszem, hanem általában. Én nem lennék képes ennyi ideig, ilyen kitartóan lelkesedni bármiért is. Lassan, de biztosan igen. Sok minden mellett kitartok, de nem ilyen hőfokon. Pl. én még mindig reménykedem, hogy a Liverpool végre megnyeri a premier ligát. Na persze már idén sem fogja, hacsak nem lesz valami csoda... hmm

Bár mai napig nem értem milyen ábrándról beszélt, lehet, hogy ezeket a szmájlikat Ő sem tudja a helyükön kezelni, ahogy szerinte én se.  roll

TitkosEva meg szerintem csak egy szimpla troll, akinek ennyi öröme van, én valahol sajnálom szegényt.

Éva aztán abszolút nem szorul arra, hogy bárki megvédje, de ahogy bizonyos keretek között a vélemény is, úgy a magamfajta magánvélemény is szabad - amit ő csinált, az néha lehet határeset, de ez itt tőled abszolút nem volt szép. Kreativitás terén pedig a lemaradás még nagyobb, és hát, hogy is mondjam... bárki könyvszeretetét minősíteni mindig önmagad minősítő dolog. smile

Raon írta:

Éva aztán abszolút nem szorul arra, hogy bárki megvédje

Ez a borítós poénja nekem pld. bejött, ahogy jeleztem is. Olykor kissé csakugyan unalmas lehet, hogy ugyanazt darálja, de hogy őszintén érdekli a kötet, amit éppen vár, abban sosem kételkedtem. (És nem csak elolvassa, de még véleményt is formál róla, amit aztán meg is ír - ez azért nem mindennapos eset.)

Utoljára wolferine szerkesztette (2017.07.18. 06:48:50)

Raon írta:
Imi írta:

Bár mai napig nem értem milyen ábrándról beszélt, lehet, hogy ezeket a szmájlikat Ő sem tudja a helyükön kezelni, ahogy szerinte én se.  roll

TitkosEva meg szerintem csak egy szimpla troll, akinek ennyi öröme van, én valahol sajnálom szegényt.

Éva aztán abszolút nem szorul arra, hogy bárki megvédje, de ahogy bizonyos keretek között a vélemény is, úgy a magamfajta magánvélemény is szabad - amit ő csinált, az néha lehet határeset, de ez itt tőled abszolút nem volt szép. Kreativitás terén pedig a lemaradás még nagyobb, és hát, hogy is mondjam... bárki könyvszeretetét minősíteni mindig önmagad minősítő dolog. smile

Most egy pillanatra eszembe jutott, hogy törlöm, de nem, ha feldobtam a pofont akkor alá is állok.
Egyébként sajnálom, hogy nem tartottam meg magamnak a véleményemet, nem emiatt, már előtte is így voltam vele.
Ha pedig ezzel valaki könyvszeretetét minősítettem, hát ha cigány gyerekek potyognak az égből sem látom ebben a könyvszeretetet, azt meg már le se merem írni, hogy én valójában mit látok benne.

"-Próbálsz úgy írni mint a magazinbeli fickók?"(Tevis Clyde Smith)
-A pokolba, dehogy!
-Próbáljanak ők úgy írni ahogy én!"(Robert E. Howard)
(The Whole Wide World)

Imi írta:

Vigasz írta:

Hehe, érdekes gerilla marketing lenne. De ki kel ábrándítsalak, nem lennék rá képes. Nem erkölcsi okokból, bár úgyse hiszem, hanem általában. Én nem lennék képes ennyi ideig, ilyen kitartóan lelkesedni bármiért is. Lassan, de biztosan igen. Sok minden mellett kitartok, de nem ilyen hőfokon. Pl. én még mindig reménykedem, hogy a Liverpool végre megnyeri a premier ligát. Na persze már idén sem fogja, hacsak nem lesz valami csoda... hmm

Ja én általában nem tudom kezelni ezeket. Se. De legalább engem nem zavar a dolog. Ha csak egy dolgot nem tudnék, akkor az biztos sokkal rosszabb lenne, de így sima ügy. (Nincs szmájli, nem tudom melyiket válasszam. roll )

LelandGaunt írta:
wolferine írta:

big_smile   lol  big_smile

Ez fasza borító lenne, bele lehetne olvasás közben zuhanni a végtelen fekete mélységbe. big_smile

Ja de akkor sci-fi lenne inkább, vagy esetleg dark. Mondjuk sötétben minden fórumozó fekete.  smile
És ide most tudnék egy viccet is beírni, amit pont ma láttam, de inkább nem kockáztatok. Még a végén skatulyába kerülök... smile

TitkosEva írta:

Nem hiszem el, hogy nem értettétek meg!  smile

Lefényképeztem a borítót a SÖTÉTBEN!  smile
Na és akkor mit lehet látni belőle?
Amikor a SÖTÉTBEN fényképezem le.
Na azért fekete téglalap.  smile

De ez csak egy vicc volt és semmi rossz szándékom nem volt ezzel kapcsolatban
a kiadó felé se vagy bárki más felé se!

Szerintem se volt. De ha már belopóztál, hogy hogy nem vetted észre a történelmi alsorozat 2. darabját?
Baromi jó, erősen gondolkodtam hogy az Istárt veri e... big_smile
Neked szerintem nagyon tetszene. Még sötétben is. Ja és készen van. Illetve a borítója csak sötétben, de a szöveges rész már teljesen...

wolferine írta:
Raon írta:

Éva aztán abszolút nem szorul arra, hogy bárki megvédje

Ez a borítós poénja nekem pld. bejött, ahogy jeleztem is. Olykor kissé csakugyan unalmas lehet, hogy ugyanazt darálja, de hogy őszintén érdekli a kötet, amit éppen vár, abban sosem kételkedtem. (És nem csak elolvassa, de még véleményt is formál róla, amit aztán meg is ír - ez azért nem mindennapos eset.)

Bár lenne 3000 Évánk. big_smile
Akkor tényleg nem költenénk semmit reklámra. Sőt... Eladnánk a licenszét... smile
(Ja és lenne olyan példányszámunk, hogy csak na.)
Ezzel most ugye nem védtem meg? Bár ha igen az se baj, szinte már hozzánk nőtt... smile

Imi írta:
Raon írta:

Most egy pillanatra eszembe jutott, hogy törlöm, de nem, ha feldobtam a pofont akkor alá is állok.
Egyébként sajnálom, hogy nem tartottam meg magamnak a véleményemet, nem emiatt, már előtte is így voltam vele.
Ha pedig ezzel valaki könyvszeretetét minősítettem, hát ha cigány gyerekek potyognak az égből sem látom ebben a könyvszeretetet, azt meg már le se merem írni, hogy én valójában mit látok benne.

Hidd el, sokkal jobb hogy megírtad. A te véleményed sem ér kevesebbet. És én nem is minősítenélek. Abban már megegyeztünk, hogy mihez is nem értünk (közösen), a többi meg csak azt mutatja nekünk, hogy érdeklünk. Azt meg szeretjük és köszönjük. Igazad meg lehet sokszor, de mindig szinte kizárt. Örülj neki ha ez volt a kivétel, ha meg nem akkor meg annak örülj... wink  smile

És most egy saját hozzászólás is.  smile
A sarki regék nagyon jó, a borítója is. Az első történelmi is, de a második meg tényleg nagyon. Az Alraunét azt még várjuk, de folyamatosan ürítjük a postaládánkat, nehogy véletlen fennakadjon...
És még alig telt el az év egyik fele... Bár tényleg nem a mezért csináljuk. smile

LelandGaunt írta:

bele lehetne zuhanni a végtelen fekete mélységbe. big_smile

a DARK alfolyamtól mi egyebet is várhatnánk? big_smile big_smile

wolferine írta:
LelandGaunt írta:

bele lehetne zuhanni a végtelen fekete mélységbe. big_smile

a DARK alfolyamtól mi egyebet is várhatnánk? big_smile big_smile

Jogos. Pedig a következő kettő is (majdnem) nálunk van. De legalábbis (majdnem) készen...

Vigasz írta:

Szerintem se volt. De ha már belopóztál, hogy hogy nem vetted észre a történelmi alsorozat 2. darabját?
Neked szerintem nagyon tetszene. Még sötétben is. Ja és készen van. Illetve a borítója csak sötétben, de a szöveges rész már teljesen...

Sok mindent láttam cool de mindent nem árulok el  wink valamit neked is hagyok! big_smile

TitkosEva írta:
Vigasz írta:

Sok mindent láttam cool de mindent nem árulok el  wink valamit neked is hagyok! big_smile

Mondjuk ahhoz tényleg nem találhattad meg a borítóját. Pedig muszáj lenne, hogy kovács csinálja, ha már a szerzője... Még szerencse, hogy nekünk van egy. smile

http://gabosff.blog.hu/2017/10/05/horro … aracsonyra

A GABO dob ki egy ilyet Karácsonyra, iszonyat várós, lesz benne Barker, Ligotti, Campbell, stb. big_smile

OFF

Mondjuk nem szalonnázgatásra használnám, de én is bírnám, ha ilyen király kis bicsak üldögélne a zsebemben: smile

http://player.hu/highlife/szivesen-elsz … sebkessel/

ON