Hozzászólás: Alastair Reynolds: Revelation Space (és más kötetei)

Október végén, november elején új Reynolds könyv, a Lassú lövedékek érkezik magyarul (egy másik kiadónál...).

Utoljára Nuwiel szerkesztette (2017.10.06. 12:51:16)

Nuwiel írta:

Október végén, november elején új Reynolds könyv, a Lassú lövedékek érkezik magyarul (egy másik kiadónál...).

Egy kicsinyke, de attól még igen. És persze megkérdeztek minket, én meg megmondtam az igazat. A következő 3-5 évben nem biztos, hogy ez sorra kerülne.
Főleg, hogy nálunk ez valaminek lenne csak a része. De azért gyűrjük mi is. Ha nem lett volna dugulásunk, már simán itt lehetne. Vagy nem, már sosem tudjuk meg... smile

Ahhoz képest, hogy 2012-ben jelent meg először (és utoljára) önállóan Reynolds magyarul, mi az a még 3-5 év? Ugyan én csak tavaly olvastam a Jelenések terét, és múlt héten a Napok házát, ennyi várakozás a következő könyvre többnek tűnik, mint egy örökkévalóság.

Nuwiel írta:

Ahhoz képest, hogy 2012-ben jelent meg először (és utoljára) önállóan Reynolds magyarul, mi az a még 3-5 év? Ugyan én csak tavaly olvastam a Jelenések terét, és múlt héten a Napok házát, ennyi várakozás a következő könyvre többnek tűnik, mint egy örökkévalóság.

Nem a következő megjelenésre gondoltam, hanem konkrétan erre a kisregényre. Ezt adnánk ki olyan soká, mert addig épp elég más mű van tőle. Főleg, hogy még egynél sem járunk... smile