Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

pieterzoon írta:

@Vigasz: Tervezitek e kiadni Salvatore új könyvét, a Child of a Mad God-ot? Ha jól láttam jövő februárban jön és egy új sorozat része lesz.

Elvileg. Gyakorlatilag egy ideje nem tervezünk. Idegesítő lenne mindig újratervezni... wink

Tisztelt Kiadó!
Tervezik Steven Erikson Dust of Dreams magyar nyelvű kiadását? Alexandra nem tervezi, és nem tud rola, hogy más tervezné :-)

Nuwiel írta:

A domain.hu keresője szerint a cherubion.hu állapota visszavonva, ezt én úgy értelmezem, hogy elfelejtették meghosszabbítani és csak ki kellene fizetni megint egy évre (mintha tavaly is lett volna már ilyen).

Az az érdekes hogy mintha ynev.hu alatt megjelent volna a Cherubion fórum:

http://www.ynev.hu/forum/index.php

Szerintem ez valami parajelenség smile

Vigasz írta:
MaxMad írta:

Sziasztok,

Van esély a Viticulture magyarosítására? Szerintem nagy dobás lenne és így a nagyit sem kell a sarokba ültetni ha játszani akarunk:D
Amúgy azon gondolkoztam, lehet működőbb modell lenne nem az egész dobozt kiadni, mivel csak a kártyák nyelvfüggőek, ezért külön egy "magyar nyelv pakkot" kiadni hozzá a kártyákkal és a szabályokkal, olcsón, h fedezze a befektetett munkát és az előállítási költségeket, ami viszont így növelné az itthon amúgy is kapható angol kiadás eladásait.
Mindenesetre nagyon szeretnék látni egy magyar nyelvű kártyákkal játszható Viticulture-t és a kiegészítőit.

Mit gondoltok, van reális esélye, végeztetek piacfelmérést ezt illetően?

Annak, hogy csak a kártyák legyenek annak nincs. A Viticulturenak van. Mindig a friss játékoknál van sima ügy, azt nyomhatjuk együtt az angollal. Ha már újranyomás, akkor alkalmazkodni kell. Pl. most a Scythe fog elfogyni, és még kérdés mikor lesz újranyomás belőle. A következő játékunk tőlük a kiegészítő lesz, utána meg a Charterstone jön. Az is nagy durranás lesz egyébként. Szóval max jövőre lehet rá esély...

Értem, és van egyáltalán kereslet egy magyar nyelvű Viticulture-re vagy csak én kattogok rajta? Terveztétek kiadni vagy csak általánosságban írtad, h max. jövőre? Vagy mitől függ egyáltalán, h kiadjátok-e?

stopli írta:
Nuwiel írta:

A domain.hu keresője szerint a cherubion.hu állapota visszavonva, ezt én úgy értelmezem, hogy elfelejtették meghosszabbítani és csak ki kellene fizetni megint egy évre (mintha tavaly is lett volna már ilyen).

Az az érdekes hogy mintha ynev.hu alatt megjelent volna a Cherubion fórum:

http://www.ynev.hu/forum/index.php

Szerintem ez valami parajelenség smile

Nem hinném smile Habár a domain használója eltér (Delta Vision Kft vs. Cherubion Kft), a címe mindkettőnek ugyanaz (a budapesti Sárkánytűz könyvesbolt), bár az irányítószám más érdekes módon tongue A cégkeresőkhöz nem értek, de azt azért mindenki tudja itt, hogy a Cherubiont megvette a Delta.

Szeretnék érdeklődni, hogy a Sarki regék jelen állás szerint jön még idén ?

Frici írta:

Szeretnék érdeklődni, hogy a Sarki regék jelen állás szerint jön még idén ?

Igen, mindenképpen. A nyomda sorban dolgozik, de azért ami készen van, az csak kijön. Ez meg ugye (majdnem) készen van. 3. 4. vagy 5. könyv lehet innentől kezdve. wink

Sziasztok. smile Még egy kérdésem lenne a kiad felé, korábban volt kérdésem a Blood Rage kapcsán hogy a kiadó más játékai is meg fognak e jelenni de most konkrétan a Blood Rage-ről érdeklődnék. Én úgy értelmeztem hogy lehetséges talán idén már nem fog megjelenni? Igazság szerint nagyon megtetszett szóval elő rendeltem magamnak és minden nap izgatottan figyelem az oldalt hátha van róla valami hír. big_smile

Másik kérdésem a Scythe - Csapás a fellegekből kiegészítője lenne, hogy fog annak a megjelenése is csúszni vagy sikerül November 30-án megjelennie? Előre is köszönöm a választ. smile

Miller is Dead írta:

Sziasztok. smile Még egy kérdésem lenne a kiad felé, korábban volt kérdésem a Blood Rage kapcsán hogy a kiadó más játékai is meg fognak e jelenni de most konkrétan a Blood Rage-ről érdeklődnék. Én úgy értelmeztem hogy lehetséges talán idén már nem fog megjelenni? Igazság szerint nagyon megtetszett szóval elő rendeltem magamnak és minden nap izgatottan figyelem az oldalt hátha van róla valami hír. big_smile

Másik kérdésem a Scythe - Csapás a fellegekből kiegészítője lenne, hogy fog annak a megjelenése is csúszni vagy sikerül November 30-án megjelennie? Előre is köszönöm a választ. smile

Már a vámon van, szóval nem hiszem, hogy gond lenne az idei megjelenéssel... Sőt a Csapás a fellegekből is utolérte, szóval ebben a hónapban biztosan meg fog tudni jelenni. Addig csak megkapjuk... smile

Vigasz írta:
Miller is Dead írta:

Már a vámon van, szóval nem hiszem, hogy gond lenne az idei megjelenéssel... Sőt a Csapás a fellegekből is utolérte, szóval ebben a hónapban biztosan meg fog tudni jelenni. Addig csak megkapjuk... smile

A Kasza nagydoboz is, vagy az később jön?

Vigasz írta:
Miller is Dead írta:

Bearanyoztátok a napom. big_smile  cool  Akkor nincs más mint türelmesen várni. smile

Basszus vámon meddig játszanak még a Blood Rage-ekkel?  Nincs véletlen valami információ morzsa, hogy melyik nap érkezhet be a boltba ?

boi írta:

Basszus vámon meddig játszanak még a Blood Rage-ekkel?  Nincs véletlen valami információ morzsa, hogy melyik nap érkezhet be a boltba ?

Mindig lehet találni ürügyet ami miatt lehet tologatni. Volt már olyan, hogy nyilatkozatot kellett tennem, hogy a játék nem tartalmaz pandát. A legapróbb részét sem. Máskor nem stimmel a súly, nem számolnak jól a nyomdában. Kapunk hozzá néhány apró tartozékot, amit nyilván nem ad el az ember. Csak éppen nem lehet nullás érték, mármint nálunk mert máshol lehet. És ha bármilyen javítás kell, azt mikorra lezongorázzuk a partnereinkkel...
De mindegy, akármennyit fondorkodnak, csak nem megyünk át berserkerbe... smile

Negator írta:

A Kasza nagydoboz is, vagy az később jön?

Hm, annyi minden jön, hogy ezt hirtelen nem is tudom. Megkérdezem majd, bár nem hiszem, hogy ezzel jönne. Inkább a következő játékukkal. Sajnos azt tudom, hogy már régen ki kellett fizetnünk, de ez még nem jelent túl sokat...

Vigasz írta:
boi írta:

Mindig lehet találni ürügyet ami miatt lehet tologatni. Volt már olyan, hogy nyilatkozatot kellett tennem, hogy a játék nem tartalmaz pandát. A legapróbb részét sem. Máskor nem stimmel a súly, nem számolnak jól a nyomdában. Kapunk hozzá néhány apró tartozékot, amit nyilván nem ad el az ember. Csak éppen nem lehet nullás érték, mármint nálunk mert máshol lehet. És ha bármilyen javítás kell, azt mikorra lezongorázzuk a partnereinkkel...
De mindegy, akármennyit fondorkodnak, csak nem megyünk át berserkerbe... smile

Pandát? big_smile Legapróbb részét sem? Pandacsontból faragott miniatűr, dobókocka? Pandaköröm státuszjelző?

Elég betegnek hangzik.

PS.: Egyébként ide egy Berserk manga képet akartam beszúrni, de igenis berzerkedünk, viszont nem engedi 5 hsz alatt, úgyhogy google rá annak aki nem ismeri :3

Utoljára T4csko szerkesztette (2017.11.15. 09:06:25)

sziasztok lehet tudni mennyit fog késni a Erin M. Evans: Az ellenfél  smile ?

István fia istván írta:

Nálunk anno az volt a szabály, ha fél óránál többet késett az ellenfél, a bíró lefújta a meccset.
Vigasz is írt itt nemrég valami sport karrierről. Nem tudom náluk mi volt a szokás.

Üdvözlet!

Érdeklődni szeretnék, hogy az Odalent társasjáték második kiadása fog e valamikor a közeli, avagy nem túl távoli jövőben magyar nyelven napvilágot látni? Még augusztusban megkérdeztem a társasos topikban, de még nem kaptam rá választ. Ha lehet most szeretnék.
Köszönöm.

Darth Seti írta:

Üdvözlet!

Érdeklődni szeretnék, hogy az Odalent társasjáték második kiadása fog e valamikor a közeli, avagy nem túl távoli jövőben magyar nyelven napvilágot látni? Még augusztusban megkérdeztem a társasos topikban, de még nem kaptam rá választ. Ha lehet most szeretnék.
Köszönöm.

Szeptember 1-jei kiadói esten azt mondták 2018 első felére tervbe van véve.

István fia istván írta:

És mennyit fog késni a többi, amit tol maga előtt sad
Félek Sarki regék így átcsúszik jövőre.

LoupNoir írta:

Az nagyon-nagyon durva baleset volna! sad

wolferine írta:
LoupNoir írta:

Az nagyon-nagyon durva baleset volna! sad

Az lenne  sad