Hozzászólás: Michael Moorcock

Bevallom, eddig nem voltam megszállott Moorcock olvasó, sem pedig vásárló, de még a (h)őskorban olvastam az Elricet meg az Igazgyöngy erődjét - ha lesz  folytatás, én mindenképp az első vásárlók között leszek! smile

Utoljára Strong szerkesztette (2015.04.15. 22:07:45)

Skafloc írta:

A vékony köteteknek is megvan a maguk előnye. Pl könnyebb útközben olvasni.
Moorcockot pedig ne hagyd ki ! smile

Én simán viszem magammal a féltéglákat is. Egyszer adok majd neki egy esélyt, de szerintem csak a könyvtárból. Egy két kötet olyan vékony füzet, hogy nem éri meg költeni rá, olyan lehúzó jellege van. Persze, ha nagyon jó, akkor kénytelen leszek beszerezni. De ahhoz nagyon nagyon jónak kell lennie....

Valami biztató hír esetleg Moorcockkal kapcsolatban ?

Bizony valami bíztató hír jó lene, mert nagyon várjuk a sorozat újraéledését.

Sztem kezdjétek(folytassátok)a Moorcock könyveit  önálló regényeivel,így talán többen kedvet kapnak könyveihez és a sorozatai is jobban beindulnának.A Breakfast in the ruins vagy a Mother London nem lenne rossz kezdés,elég jókat írnak róluk...

Snow írta:
Iden sem lesz Moorcock?
Vigasz írta:
Nem. És most egy kicsit azt érzem, hogy később sem. Nem azért mert most már azt gondolnánk, hogy ne lenne jó. De mindent mi sem fogunk lenyelni, azért büszkeség is van a világon.
Persze még lehet elmúlik a mérgünk, de egyelőre meg vagyunk bántva.

Lehet erről valami publikusat tudni? Itt vagy esetleg egy Kiadói esten?

Utoljára Jerico szerkesztette (2016.01.28. 23:50:27)

Jerico írta:

Snow írta:
Iden sem lesz Moorcock?
Vigasz írta:
Nem. És most egy kicsit azt érzem, hogy később sem. Nem azért mert most már azt gondolnánk, hogy ne lenne jó. De mindent mi sem fogunk lenyelni, azért büszkeség is van a világon.

A következő kiadói esten ha kérdés lesz, nem bújok el előle. De magamtól nem szeretek másokra rosszat mondani. Még az olyanokra sem akik megérdemlik. És azért az itt érintett személyek messze jobbak némelyik magyar ... akárkinél. És még azokról sem nagyon szoktunk ...

Vigasz írta:
Jerico írta:

Snow írta:
Iden sem lesz Moorcock?
Vigasz írta:

A következő kiadói esten ha kérdés lesz, nem bújok el előle. De magamtól nem szeretek másokra rosszat mondani. Még az olyanokra sem akik megérdemlik. És azért az itt érintett személyek messze jobbak némelyik magyar ... akárkinél. És még azokról sem nagyon szoktunk ...

Oké! Köszi a választ, akkor majd kiadói esten rákérdezek:)

Lehet csak valami bug, de nem találom sehol a Moorcock könyveket a webáruházotokban. Eltűnt a neve a fantasy életműsorozatokból.

És akkor a hajósok vezetője
így szólt hozzá: "Kalózok szeretője,
kit öljünk meg kívánságod szerint?"
S ő azt felelte: "Mind!"

Az akciós könyvcsomagoknál vannak, bár aki nem akarja mindet megvenni, azoknak ez nem jó: http://www.deltavision.hu/moorcock-fantasy-csomag/

Nuwiel írta:

Az akciós könyvcsomagoknál vannak, bár aki nem akarja mindet megvenni, azoknak ez nem jó: http://www.deltavision.hu/moorcock-fantasy-csomag/

Köszi.

És akkor a hajósok vezetője
így szólt hozzá: "Kalózok szeretője,
kit öljünk meg kívánságod szerint?"
S ő azt felelte: "Mind!"

Akad esetleg valami jo hir, vagy legalabb halvany remeny?

Snow írta:

Akad esetleg valami jo hir, vagy legalabb halvany remeny?

Mostanra már nem annyira erős a rossz szájízünk, így látható némi esély. De annyi gondunk volt már ebben az évben, hogy mondhatnám hogy kicsi esélyt látok rá hogy még ebben az évben legyen valami, de az igazság, hogy erre szerintem nulla van.
A következő év, meg ugye attól függ, ez hogyan sikerül.
Vásároljatok sokat, és akkor mi is gyorsabbak leszünk.
Mert abból tudunk adatokat leszűrni ami történik. Például relatíve sokan írták, hogy csak a pöttyös (és kemény) az igazi, de arányaiban alig veszitek a keménytáblásokat. Persze amiket már így csinálunk, annál így is marad, de erősen gondolkodunk a többinél...
A többi ilyet majd elmondom legközelebb. smile

Itt az ideje a legkozelebbnek?;)
Kevesbe halvany az esely?:)

Snow írta:

Itt az ideje a legkozelebbnek?;)
Kevesbe halvany az esely?:)

Igazából nem is gondoltunk rá. Mivel teli vagyunk nagyon címekkel. De most hogy írtad, nekem is egészen kedvem támadt... smile

Huuu! Eljen! Hogyan tarthatom fent a lelkesdesedet, hogy ez a kedv huzamos ideig kitartson?  smile

Snow írta:

Huuu! Eljen! Hogyan tarthatom fent a lelkesdesedet, hogy ez a kedv huzamos ideig kitartson?  smile

Nem tudom hogyan, de valahogy tartsd fent! smile