Hozzászólás: Kérdések az e-könyveinkkel kapcsolatban

Ha már tényleg csak elég kérni... én a Scott Lynch könyveket szeretném. Ha lehetne mindkettőt, és e-ben, és egyszerre, modjuk holnapra? big_smile

A várva-várt Júdást csak én nem tudom letölteni péntek óta epub-ban? Mobi-ban lehet, az epub-ra kattintva egy hibabejelentő oldal jön, amit ugyan kitöltöttem, de még nem javult meg...

Én is így jártam az ebub-bal. Mondjuk nem nagyon hatott meg, a mobi-t egyébként is jobban szeretem. Különben is konvertáláson nyomtam keresztül, mert én az azw3-t preferálom. A konvertálónak (Calibre) meg tök mindegy mi az input.

banjonino írta:

Én is így jártam az ebub-bal. Mondjuk nem nagyon hatott meg, a mobi-t egyébként is jobban szeretem. Különben is konvertáláson nyomtam keresztül, mert én az azw3-t preferálom. A konvertálónak (Calibre) meg tök mindegy mi az input.

A végén nekem is azw3 lesz, mert dual mobi-t töltök fel az Amazon felhőbe, miután beletettem a könyvbe az elválasztást és a fülszöveget. De a szerkesztéshez jobb kiindulni az eredeti epub-ból, mert az innen letölthető mobi a régi, 6-os formátum, ami kevesebb formázást ismer az epub-hoz és azw3-hoz képest.

Üdv!

Volt némi zavar az erőben néhány vásárlónk esetében, akik nem tudták leölteni a Júdás epub verzióját. A hibát elméletileg elhárítottuk, most már mennie kell. Elnézést a kellemetlenségért!

Én nem tudom letölteni  R.A. & Geno Salvatore: Az Őrzők című könyvét smile Ezen tudok segíteni smile

Bocs, nem hagyhattam ki smile  Persze sok mást is várok, de türelmes vagyok, tudom, hogy idővel minden megjelenik e-book ként is amit várok.

A Drizzt-es pótlások is jók voltak. Köszönet értük!

Érdeklődnék, hogy a Káosz Világa további kötetei mikor várhatók e-bookban?

Jul írta:

Üdv!

Volt némi zavar az erőben néhány vásárlónk esetében, akik nem tudták leölteni a Júdás epub verzióját. A hibát elméletileg elhárítottuk, most már mennie kell. Elnézést a kellemetlenségért!

Köszi, már jó smile

Konkrétabban is felteszem a kérdést: a Káosz kincse (ez jön a sorban) mikorra várható e-bookban? Egyáltalán folytatódik a sorozat megjelenése digitálisan?

Folytatódik, próbálunk időben hátrafelé haladva szemezgetni az elmaradt könyvek között, az összetartozó részek figyelembevételével. De azt is nézzük, ha valamit sokan (nem egyvalaki sokszor big_smile ) kérnek. Szóval konkrétan is igen, jönni fog a Káosz kincse, de nem az lesz a következő (hanem a soron következő Idő kereke kötet).

Köszönöm a választ! Akkor türelmesen várok (legalább tudom, hogy van mire) smile

Tisztelt Kiadó!
Szeretnék érdeklődni, hogy tervben van-e Brandon Sanderson - Vész, illetve Greg Keyes - Kriptaherceg kötetek e-könyv változatának kiadása?
Előre is köszönöm a visszajelzést! smile
d.

Tisztelt Kiadó
Érdeklődni szeretnék a Peter F. Hamilton: Júdás elszabadul (e-könyv) termékkel kapcsolatban, ugyebár könyvben, I.-II. kötetre volt osztva, az e-könyv az a két kötetet tartalmazza?
m.

markfarkas94 írta:

Tisztelt Kiadó
Érdeklődni szeretnék a Peter F. Hamilton: Júdás elszabadul (e-könyv) termékkel kapcsolatban, ugyebár könyvben, I.-II. kötetre volt osztva, az e-könyv az a két kötetet tartalmazza?
m.

Az e-könyveket nem szokták két kötetre bontani, azoknál nem fenyeget a veszély, hogy a falazótégla vastagságú gerinc szétesik smile

markfarkas94 írta:

Tisztelt Kiadó
m.

Kedves Márk!
Úgy van, ahogy Nuwiel írja, e-könyvek esetében - így Hamiltonnál is - egyben lehet megvásárolni a teljes művet.

Koszonom szepen smile

Olyan jó látni, hogy szépen sorban csörgedeznek az ebook-ok!:)

Köszi szépen Jul! Csak így tovább:)

A Walking Dead-es könyvek is sorra fognak kerülni valamikor?

donzella írta:

Tisztelt Kiadó!
Szeretnék érdeklődni, hogy tervben van-e Brandon Sanderson - Vész, illetve Greg Keyes - Kriptaherceg kötetek e-könyv változatának kiadása?
d.

Kedves donzella! Vész készülget, Kriptaherceg előtt még sorakoznak páran.
Sunderingek előztek jobbról mindenkit.

mobyltel írta:

Az konvertálás szempontjából egy viszonylag egyszerű felépítésű könyv, de volt valami gond a betűtípusával, ami gyakorlatilag megölte az egész folyamatot. Majd ránézek megint, hogy most mi a helyzet vele, úgyis mindjárt jön az új rész.

Jul írta:
donzella írta:

Tisztelt Kiadó!
d.

Kedves donzella! Vész készülget, Kriptaherceg előtt még sorakoznak páran.
Sunderingek előztek jobbról mindenkit.

Nagyon köszönöm a visszajelzést, a lényeg, hogy érkeznek... smile

Tisztelt Kiadó!

Télkovács-ból várható-e ebook? S ha igen, mikor? Köszönöm.

Jul írta:
mobyltel írta:

Az konvertálás szempontjából egy viszonylag egyszerű felépítésű könyv, de volt valami gond a betűtípusával, ami gyakorlatilag megölte az egész folyamatot. Majd ránézek megint, hogy most mi a helyzet vele, úgyis mindjárt jön az új rész.

Köszi a választ, várjuk!:)

Szeretném megkérdezni, hogy Hamiltontól a Void trilógiát tervezitek-e megjelentetni. Nyilván igen  tongue , így megkérdezném,mikorra várható!  cool

furcatus írta:

Tisztelt Kiadó!

Télkovács-ból várható-e ebook? S ha igen, mikor? Köszönöm.

Na de tényleg.
   a.) Igen
   b.) Nem
   c.) De