Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

NoOne1976 írta:

Vidékre el is ment a postaköltségre a kedvezmény. Vagyis eredeti áron van. [...] Így inkább sokszor kivárok és mikor akcióztok, rendelek 20 könyvet. Most olyan 30 van talonban smile

Hasonló cipő. Bízzunk benne, hogy gyorsan összejön a 7000 like, már kevesebb mint 100 kell  cool

NoOne1976 írta:
Vigasz írta:

Hosszú Mars, Dresden akták I. és persze a kettő is. Elantris, Vérlovag és  nem mellesleg a Krán. Illetve Kránabb... smile

De arról semmit nem írtál, hogy több könyv előrendelhetőségén nem gondolkodtok-e, illetve ha nem, akkor miért. És itt nem volna gond, ha egy-egy hetet csúsznak, vagy felcserélődnek. A baj az, hogy van egy könyv előrendelésben, ami egy ezressel olcsóbb. Vidékre el is ment a postaköltségre a kedvezmény. Vagyis eredeti áron van. Akkor egyszerűbb besétálni a boltba és megvenni. Ha meg bolti átvétellel neten rendelem, akkor még kedvezmény is van.
Én tényleg tőletek szeretném venni, de nem egyesével! Így inkább sokszor kivárok és mikor akcióztok, rendelek 20 könyvet. Most olyan 30 van talonban smile

Akkor viszont nem értelek. Ha van 30 talonban, abból nem tudsz rendelni? Illetve ha egyszerre rendeled meg őket, akkor hogyan lesz az átvétel? A végén, amikor az utolsó is megjelenik? Mert azért szoktak akciók lenni, azt is kivárhatod ennyi erővel...
Ettől még persze lehetne fenn több könyv, én mindig mondom Julnak, de hiába, mindig kitalál valami átlátszó dolgot, ami miatt mégsem kerülnek fel. Van amikor azt is kitalálja, hogy a borító még nincs készen. Viszont most elvileg beteg, szóval nem tudja megvédeni magát, így nem is ekézném tovább.
Még a héten felrakunk párat, csak hogy bizonyítsuk, mindenki véleményére figyelünk... smile

Tisztelt kiadó!

Az után érdeklődnék, hogy a R. A. Salvatore által megírt Drizzt trilógiát (esetleg további folytatásait) ami a Forgotten Realms Világ megszűnése után ír(t) tervezik e kiadni magyarul. Értem ezalatt a jogok megszerzése, fordító keresése.
Válaszukat előre is köszönöm!

Vigasz írta:

Akkor viszont nem értelek. Ha van 30 talonban, abból nem tudsz rendelni? Illetve ha egyszerre rendeled meg őket, akkor hogyan lesz az átvétel? A végén, amikor az utolsó is megjelenik? Mert azért szoktak akciók lenni, azt is kivárhatod ennyi erővel...
Ettől még persze lehetne fenn több könyv, én mindig mondom Julnak, de hiába, mindig kitalál valami átlátszó dolgot, ami miatt mégsem kerülnek fel. Van amikor azt is kitalálja, hogy a borító még nincs készen. Viszont most elvileg beteg, szóval nem tudja megvédeni magát, így nem is ekézném tovább.
Még a héten felrakunk párat, csak hogy bizonyítsuk, mindenki véleményére figyelünk... smile

A 30 a már megjelentek között van és várom a 7000 like következményét  lol
Ha volna annyi előrendelhető, amiből össze tudok hozni egy 10ezres rendelést, ahol már ingyen szállítás van, akkor viszont nem várnám meg, hogy a megjelent könyveket egyszer majd megvegyem akcióban.

Slemo írta:

Tisztelt kiadó!

Az után érdeklődnék, hogy a R. A. Salvatore által megírt Drizzt trilógiát (esetleg további folytatásait) ami a Forgotten Realms Világ megszűnése után ír(t) tervezik e kiadni magyarul. Értem ezalatt a jogok megszerzése, fordító keresése.
Válaszukat előre is köszönöm!

Ez jó kérdés. Ha úgy döntünk, akkor fordítónk biztosan lesz rá. Meglátjuk a feltételeket, még elég friss a dolog, nincs is kialakult álláspontunk. Leveleket persze már rég írtunk, azt nem lehet elég korán... smile

NoOne1976 írta:
Vigasz írta:

A 30 a már megjelentek között van és várom a 7000 like következményét  lol
Ha volna annyi előrendelhető, amiből össze tudok hozni egy 10ezres rendelést, ahol már ingyen szállítás van, akkor viszont nem várnám meg, hogy a megjelent könyveket egyszer majd megvegyem akcióban.

Értem. Akkor igyekszünk előre több könyvet is feltenni. Bár hogy tetszeni fognak-e, meg hogy ezekre gondoltál-e, az már más kérdés lesz... smile

Szervusztok!

Lehetséges Nálatok a Scythe figuráiból külön, bármilyen formában - jelen esetben, egy frakció munkása elvesztése okán - utánrendelni, vagy forduljak direkt a Stonemaier Game-hez?

Válaszotok előre is köszönöm!

PS: Bocs, ha nem a megfelelő helyre biggyesztettem a kérdésem, nem vagyok valami rutinos fórumozó smile!

Utoljára Tézé szerkesztette (2018.02.14. 01:45:49)

Tézé írta:

Szervusztok!

Lehetséges Nálatok a Scythe figuráiból külön, bármilyen formában - jelen esetben, egy frakció munkása elvesztése okán - utánrendelni, vagy forduljak direkt a Stonemaier Game-hez?

PS: Bocs, ha nem a megfelelő helyre biggyesztettem a kérdésem, nem vagyok valami rutinos fórumozó smile!

Valahol el kell kezdeni. wink
Megnézzük, ha van nekünk szerintem adunk neked. Az mindenképpen gyorsabb mint ha velük kezdenél levelezni... smile

Szeretnék érdeklődni, hogy megérkezett-e a Szürke Hajadon ?

Vigasz, átvettem már korábban a Fosztogatót, köszönöm.
Más. Kaptam levelet, melyben megint az írjátok, hogy valami tavalyi rendelésem állítólag rendezetlen. Ez kizárt. Minden rendelésemet átvettem.

LoupNoir írta:

Ma vagy holnap egy másik rendelés miatt megyek hozzájuk, ha addig nem válaszolnak, majd megírom, láttam-e (ha látok, magamnak el is hozok egyet).

Darth Revan írta:

Más. Kaptam levelet, melyben megint az írjátok, hogy valami tavalyi rendelésem állítólag rendezetlen. Ez kizárt. Minden rendelésemet átvettem.

Nem tudom mi lehet az. Majd rákeresek. De esetleg egy rendelés szám sokat segítene...Már persze a levélben megírták neked. smile

Nuwiel írta:
LoupNoir írta:

Ma vagy holnap egy másik rendelés miatt megyek hozzájuk, ha addig nem válaszolnak, majd megírom, láttam-e (ha látok, magamnak el is hozok egyet).

Tegnap kellett volna, de akkor tuti nem kaptuk meg. Sajnos a cég 100%-a benyalta ezt a felső légutas vírust. Mindenkinél másképpen jött ki, van aki otthon fekszik, van aki feküdt, van aki betegen is bejön, de eléggé alapjáraton mozgunk 60%-a a létszámnak éppen el tudja látni a szükséges dolgokat. Ja és mi sem vagyunk topon... Azért igyekszünk persze.

Vigasz írta:

Tegnap kellett volna, de akkor tuti nem kaptuk meg. Sajnos a cég 100%-a benyalta ezt a felső légutas vírust.

Ezt nem értem. Ti vagytok betegek, alig dolgoztok, de a nyomda szállításának ehhez mi köze? Vagy még a szállítást is ti intézitek? Mondjuk azon se csodálkoznék, ha nyomni is ti nyomnátok, ezért megy lassan  big_smile  lol

Az előkészületben oldalról lekerült a könyv, és a webshop szerint készleten van, szóval megérkezett, ha minden igaz. smile

NoOne1976 írta:
Vigasz írta:

Tegnap kellett volna, de akkor tuti nem kaptuk meg. Sajnos a cég 100%-a benyalta ezt a felső légutas vírust.

Ezt nem értem. Ti vagytok betegek, alig dolgoztok, de a nyomda szállításának ehhez mi köze? Vagy még a szállítást is ti intézitek? Mondjuk azon se csodálkoznék, ha nyomni is ti nyomnátok, ezért megy lassan  big_smile  lol

Már kezdtem azt hinni, hogy az én felfogóképességemmel van a probléma. Kicsit megnyugodtam, hogy másnak sem volt teljesen világos a válasz.

Én láttam ma a boltban a Szürke Hajadont. Ma érkezhetett. A polcra még nem is került ki, de a pulton volt egy csomag lefóliázva.

Kedves Kiadó!

Érdeklődni szeretnék hogy a márciusban megjelenő Scythe 2. kiadás eltér e az 1. kiadástól és ha miben.
Meg szeretném vásárolni kiegészítőkkel de ha más lesz akkor talán megvárom!.
A választ előre is köszönöm!

gabcisoft írta:

Én láttam ma a boltban a Szürke Hajadont. Ma érkezhetett. A polcra még nem is került ki, de a pulton volt egy csomag lefóliázva.

Azért ez nem rossz hogy a vevőknek kell megbeszélni megjelent e a könyv big_smile Már minimum a facebookon kellene reklámozni és felrakni a megjelent könyvek közé...

Utoljára ati szerkesztette (2018.02.16. 20:06:53)

ati írta:
gabcisoft írta:

Azért ez nem rossz hogy a vevőknek kell megbeszélni megjelent e a könyv big_smile Már minimum a facebookon kellene reklámozni és felrakni a megjelent könyvek közé...

Elég különös, hogy nem jutott 3 perc kitenni a hírt sad

Igen szaporodnak a like-ok a facebook oldalon  smile
Rá kéne még tenni egy lapáttal, hátha lesz valami jó kis akció   smile

Vigasz írta:
Tézé írta:

Szervusztok!

Valahol el kell kezdeni. wink
Megnézzük, ha van nekünk szerintem adunk neked. Az mindenképpen gyorsabb mint ha velük kezdenél levelezni... smile

Köszönöm szépen!

Szürke hajadon borítója előtt le a kalappal!Remélem  a belbecs hasonlóan jó.

ati írta:

Szürke hajadon borítója előtt le a kalappal!Remélem  a belbecs hasonlóan jó.

Valóban csoda jól néz ki. A belbecsben pedig a MM esetében még sosem kellett csalódni.
Ha kicsit hamarabb kikerül a hír, hogy megjelent, már olvasnám is. sad
De sebaj, lehet így akciósan fogom megvenni smile

Vigasz írta:
Darth Revan írta:

Nem tudom mi lehet az. Majd rákeresek. De esetleg egy rendelés szám sokat segítene...Már persze a levélben megírták neked. smile

Újra megnéztem a levelet, melyet február 7-én küldtetek, de ott nem szerepelt rendelés szám. Most a webáruházban megnéztem: a Hős című kötetnél még a Tartva állapot szerepel, pedig rég átvettem, elolvastam és értékeltem is.

Más. Remélem az új Drizzt regényre le tudtok majd szerződni. Ha jól láttam már nem a Hasbro égisze alatt jön ki szerencsére.
E mellett persze továbbra is várom más olvasókkal együtt a Démonháború sorozatot is. Salvatore állítólag a jövőben Korona világát is rendesen ki akarja bővíteni.

Ha jól tudom idén Erikson Malazai bukottak sorozata még nem indul el a tavalyi pótlások miatt. 2019-re már lehet rá számítani?