Hozzászólás: Greg Keyes

Csatalakozom az előttem szólókhoz. Sem Sanderson, sem Gemmel könyveibe addig nem kezdek/kezdtem bele míg meg nem jelenik a záró kötet. Több év, és más olvasmányok után az ember nem emlékezhet mindenre az előzőleg olvasottakból, mindent újra olvasni pedig nincs idő. Sajnos ezt a DeltaVision-nál Gene Wolf-on tanultam meg. Persze nagyon idegesítő, hogy itt virítanak a kötetek sorban a polcon, és a fórumon meg olvassa az ember a több hónapos csúszásról szóló híreket.

leslieke írta:

A kiadói ígéret az, hogy egy trilógiát igyekeznek mihamarabb kiadni.

Ennél konkrétabbat ígértünk. Egyetlen trilógiát sem húzunk el, 1,5 évnél tovább. És már ez is a maximum, ennél is rövidebb időt szeretnénk tartani.
A múltat persze nem tudjuk megváltoztatni, de a jelen és a jövő még a miénk... smile

Köszönjük...tehát előre!!!! smile

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a Hangakirály melyik negyedévben várható? smile

"Lá iláha illá’l-’isq. – Nincs Isten a Szereteten kívül.” - Fakh al-Dín ’Iráqí (szufi tanító)

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta:

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a Hangakirály melyik negyedévben várható? smile

A szerkesztőjén múlik a dolog. Az első vége lehet, de ha nem akkor a második már biztos. A második része is jön még idén biztosan, ha minden jól megy a harmadikra is van esély. De mindenképpen szeretnénk egy bő éven belül befejezni mind a négy részt.

Nem rég értem a Hangakirály végére, és azt kell mondjam, hogy megérte rá várni, nagyon jó kis fantasy regény. Hálás vagyok nektek, amiért megjelentettétek magyarul, és alig várom, hogy a folytatásra is lecsaphassak.  smile
http://moly.hu/ertekelesek/2047040
Külön köszönet a keménykötésű kiadás bevállalásáért, nagyon jól állt ennek a két kötetnek ez a formátum.

Üdvözletem!

Van valami hír A tövis és a csont országai folytatásáról?
Bent van a 2018-as kiadói tervben, de hát 2017-esben is bent voltak..

Greg Keyes    Vérlovag I. kötet
Greg Keyes    Vérlovag II. kötet
Greg Keyes    A Született Királynő I. kötet
Greg Keyes    A Született Királynő II. kötet

Tervezett megjelenések:
Vérlovag I-II.: 2018 nyár eleje
Született királynő I-II.: 2018 nyár vége vagy ősz eleje