Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

Ivanello írta:
Opac írta:

[/quote=Nuwiel]

A leggyorsabban akkor kapsz választ, ha felhívod őket.....

Most nem nagyon aktívak válaszok terén.

Mára várták, de sajna még nem jött meg, úgyhogy holnap újra lehet érdeklődni...

Ma érdeklődtem, A karmazsin lobogó jövő héten szerda fele (talán) megjön a boltba...( a nyomda mondta) big_smile

Imi írta:

a Sarki regék című kötetben a 354-355, a 358-359, a 362-363, illetve a 366-367 oldalpárok üresek.

Kedves Imi, a Karmazsinnal együtt postázunk neked cserepéldányt, de addig is, ha emiatt nem tudsz továbbhaladni az olvasással, hétfőn el tudom küldeni elektronikusan a hiányzó oldalakat.

Májusi megjelenésekről kaphatunk egy kis infót ?

siuras írta:

Ma érdeklődtem, A karmazsin lobogó jövő héten szerda fele (talán) megjön a boltba...( a nyomda mondta) big_smile

Május 15-re módosult a megjelenés dátuma.

sagyula írta:

Vigasz! Mi a terv a Cherubion honlapjával? Hónapok óta semmi elérhetőség. Amennyiben nem akarjátok külön kezelni, legalább a Fórumot hozzátok át ide DV-hez.

http://www.ynev.hu/forum/ -on keresztül elérhető a cherubionos fórum, de valami okból máshogy nem.

Nuwiel írta:
siuras írta:

Május 15-re módosult a megjelenés dátuma.

Köszi hmm

A krán című kötetből miért maradt ki a szószedet? Nem mindenki szerepjáték guru, annak meg szerintem nem sok értelme van, hogy mindent guglizzon az ember..  wink

gabcisoft írta:

Májusi megjelenésekről kaphatunk egy kis infót ?

Úgy látszik nem sad

Dreid2 írta:

A krán című kötetből miért maradt ki a szószedet? Nem mindenki szerepjáték guru, annak meg szerintem nem sok értelme van, hogy mindent guglizzon az ember..  wink

smile
Anno a Pokolból is hiányzott. Akkor dobta be a szerző a köztudatba elsőként a kráni khatif szót, s mivel sehol nem volt függelék a könyvben csak pislogtam, hogy mi is lehet a jelentése. Szóval jó ha van szószedet.  smile

Ettin írta:

smile
Anno a Pokolból is hiányzott. Akkor dobta be a szerző a köztudatba elsőként a kráni khatif szót, s mivel sehol nem volt függelék a könyvben csak pislogtam, hogy mi is lehet a jelentése. Szóval jó ha van szószedet.  smile

Hát igen, de Vigasz egy csomószor mondta, hogy mennyit javultak a régi időszakhoz képest. smile

Megjelent a másik Lynch-kötet is, szóval nemsokára megkapom a dupla-előrendelést ! smile

"Lá iláha illá’l-’isq. – Nincs Isten a Szereteten kívül.” - Fakh al-Dín ’Iráqí (szufi tanító)

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta:

Megjelent a másik Lynch-kötet is, szóval nemsokára megkapom a dupla-előrendelést ! smile

Akkor már tényleg jöhetne némi információ a májusi megjelenésekről tongue

Nuwiel írta:
Juraviel.Ihuan.Bedvin írta:

Lassan itt a könyv hét is.  Az arra tervezett megjelenésekről is fellebbenthetnék a fátylat.

wizzaird írta:
Nuwiel írta:

Lassan itt a könyv hét is.  Az arra tervezett megjelenésekről is fellebbenthetnék a fátylat.

Vigasz biztos azért nem jelentkezik és hallgat már hetek óta a fórumon, mert biztos ő is nyomja a könyveket a könyvhétre... Biztos kevés a nyomda kapacitása, könyv meg jön bőven  big_smile

NoOne1976 írta:
wizzaird írta:

Vigasz biztos azért nem jelentkezik és hallgat már hetek óta a fórumon, mert biztos ő is nyomja a könyveket a könyvhétre... Biztos kevés a nyomda kapacitása, könyv meg jön bőven  big_smile

Vagy várja a Liverpool BL győzelmét, és akkor jelent be minden újdonságot + hihetetlen kedvezményeket.

wizzaird írta:

Vagy várja a Liverpool BL győzelmét, és akkor jelent be minden újdonságot + hihetetlen kedvezményeket.

Vagy nyaral és élőben nézi.   smile

Első körben jó lenne már megjelentetni a tavalyra (vagy tavalyelőttre?) ígért könyveket, pl. Greg Keyes és     Kameron Hurley, már majdnem eltelt a 2018-as évnek az első fele, hahó!

Köszönöm a Lynch-köteteket, nagyon szépek lettek! smile

"Lá iláha illá’l-’isq. – Nincs Isten a Szereteten kívül.” - Fakh al-Dín ’Iráqí (szufi tanító)

Sziasztok!

Wayne Chapman Ősi titkok láza, acélnak vihara kötete miképpen áll? Várhatóan mikorra rendelhetem meg.

UI.: A Kránt már bezsákoltam.  smile  wink

big_smile

No kérem, Vigasz hiányában megválaszolnám a felgyülemlett kérdéseket: nem könyveket nyom, és bár a Pool BL győzelmét nagyon várja, nem is nyaral. Betegeskedik. De már lassacskán visszatér. Távollétében a könyvek némileg háttérbe szorultak, pontosabban a gyártási kapacitásunk erősen súlyozódott a társasjátékok irányába. Elképesztő mennyiségű új játékot hozunk ki idén, amiket az első félévben le kell adnunk, hogy a gyártás év végéig biztosan elkészülhessen.

Abban igazatok van, hogy megállíthatatlanul közeleg a Könyvhét, most már ideje lenne leleplezni az arra megjelenő köteteket. Ez hamarosan meg fog történni, várhatóan a jövő héten. A beírt kommentek alapján a többség örülni fog nekik.

Ez a kapacitás átsúlyozódás azt jelenti, hogy májusban gyakorlatilag nem jelenik meg könyvetek?

Mi a helyzet az Eldritch Horror kiegekel?

Egy ember, még ha a nagyfőnök is, ennyire megfogja a könyvkiadást? Főleg úgy, hogy előzetesen le van dumálva minden a kiadó tervből + jó pár újra kiadás is esedékes nálatok...

Szerintem a következőről van szó: hamarosan itt a könyvhét, amire a fesztiválhoz hasonlóan több új kiadvánnyal készül a kiadó. Csakhogy a nyomda mint láttuk gyorsaságban még nem nőtt fel teljesen a feladathoz, ezért minden erejüket a könyvhetes kiadványokra kell összpontosítani. Gyanítom van is már kész kiadvány ami akár meg  is jelenhetne, de akkor nem maradna semmi a könyvhétre.

Utoljára Ivanello szerkesztette (2018.05.21. 20:43:01)

Az az érzésem közel jársz az igazsághoz, Ivanello.