Hozzászólás: Kérdések az e-könyveinkkel kapcsolatban

Tisztelt kiadó!

A Káosz kincsét szeretném, ha elérhetővé tennétek e-könyv formátumban.

Köszönettel

francis írta:

Tisztelt kiadó!

A Káosz kincsét szeretném, ha elérhetővé tennétek e-könyv formátumban.

Köszönettel

Én is nagyon várom a Káosz kincsét ebookban! Meg a 2 évvel ezelőtti MAGUS-okat is (Pl Kígyószív). Ismét eltelt pár hónap, lehetne valami infót kapni, hogy mi a helyzet ekönyv fronton?

A Krán esetleg várható belátható időn belül ekönyvben? Mivel a fele már megvan, nem akarok érte 4000-et fizetni, de egy ekönyv árat megérne.
Úgy egyáltalán akartok még ekönyveket kiadni, mert nagyon elcsendesedett ez a dolog ismét sad

Továbbra is elkötelezettek vagyunk, hogy minden könyvünket, amire megkötöttük a e-jogokat is, azokat megjelentessük. Egyelőre kapacitáshiány miatt nem készülnek újabbak.

Sajnálattal olvasom. Ha gonosz lennék, most örülnék egy kicsit a kalózoknak, de inkább értetlen vagyok. Bővítsétek a kapacitást, mindenki jobban járna.

Vigasz írta:
Friczy írta:

A sorozatból megvan az 1-6, illetve a 12-15. Tehát öt van hátra, plusz a sorozaton kívüli Új tavasz. Csak épp a korábbi viszonylag ütemes kiadás teljesen leállt már több, mint másfél éve.

Korábbna érthető volt, hogy a három befejező (Sanderson-féle) kötet volt a sürgős (köszönet érte, sok munka és egyeztetés volt vele), utána kijöttek a korábbi könyvek is szép sorba, csak az ebook-kiadások álltak meg, pedig ígéretes tempóban jöttek eleinte.

ok. Jövő héten elkezdjük. Ez nem is annyira sok.  smile

Hello!

Én is megvásároltam e-könyv formájában kiadott köteteket régebben (Az idő kereke sorozat), és sajnálattal vettem tudomásul, hogy félbe maradt ez a projekt. Ha a kiadó jelenlegi szándékai szerint hiányos marad a sorozat érdeklődés hiányában, vagy bármi más miatt, akkor kérlek jelezzétek, mert vagy kukába megy részemről a sorozat, vagy kénytelen leszek "alternatív megoldást" keresni.

Választ a kiadó részéről előre is köszönöm szépen!

Utoljára Lasant szerkesztette (2018.07.26. 12:49:38)

Kedves Kiadó!

A többi P.F. Hamilton könyv (Void trilogy) megjelenésére mikor számíthatunk? 2017-re ígértétek...
Ha megint éveket kell várni az egyes kötetek megjelenésére, akkor .... nem is tudom..
E-könyvben az Eltékozolt ifjúság mikortól lesz elérhető?

Köszönettel.

Jul írta:

Továbbra is elkötelezettek vagyunk, hogy minden könyvünket, amire megkötöttük a e-jogokat is, azokat megjelentessük. Egyelőre kapacitáshiány miatt nem készülnek újabbak.

Azt fel lehetne tüntetni minden nyomtatott könyvnél, hogy van-e rá e-jog?
Legalább tudjuk minél kell "csak" éveket várni, és minél nem.
Köszönöm.

Sziasztok!

Jó pár e-könyvet várok és megértem, hogy várni kell a feltolódott dolgok miatt. Amit sajnálok is, de sokat nem tehetek ellene smile

Most, hogy a végéhez ért a Tövis és csont országa papír alapú kiadás várható a könyvek elektronikus változata is?

Vagy ha újra beindulnak az e-könyvek akkor lehet tudni mennyire áll sor elején esetleg a sorozat?

Előre is köszi a válaszokat!

A Tövis és Csontokra én is vevő lennék e-ben.

Úgy kerülik Vigaszék ezt a tipokot, mintha a pestist innen lehetne elkapni.:)

Üdv!

Most, hogy megjelenik lassan a Káosz démonai, ismét aktualissá válik a kedvenc nyafogásom: lesz-e, mikor, miért nem... ebookban is? smile Most komolyan! Adjatok egy elfogadhatónak tűnő választ, hogy miért álltatok le az ebookokkal!

Köszönöm!

Utoljára Balazs78 szerkesztette (2018.09.18. 12:11:59)

Sziasztok. Kinek kell irni, ha a megvasarolt ekonyvet nem lehet letolteni? Nagyon ugy nez ki hogy sem a hibauzetnel felugro uzeneteket, sem az altalam talalt emailt nem olvassa senki, vagy nem erdekli az en problemam. Koszi

Ez engem is érdekelne, megvettem két könyvet, kifizettem, most annyit látok, hogy státusz függőben.