Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

Rastaman írta:

Én a helyében már rég megszüntettem volna a fórumot

Én is smile
Emellett a kamu kiadói tervet is törölném/tem volna és a fórumot is úgy zárnám/tam volna le, hogy elnézést, de mától bezár a bazár, csak a főoldali hírek/előrendelések maradnak, viszontlátásra.

Én hosszú időn át csak olvastam a fórumot, semmi panasz nem hangzott el-az idei évig.

És ami kiütötte a biztosítékot, h vannak-pestiek- akiknek olcsóbb a könyv mint nekünk.
Az ilyen kiadókat ők is fogjek eltartani ha győzik

Kint voltam a könyvhéten, itt Szegeden, pár tizezer forintot igy is sikerült elköltenem pl 30-50% közötti kedvezmények, nagy tételű vásárlás esetén mégtöbb.
pl megvettem egy könyvsorozatot, aminek mind az öt része idén jelent meg keménykötésben 29990ftért. 40% kedvezmény és igy
9000 ft 5 KEMÉNYKÖTÉSŰ könyv. egy év alatt kiadott teljes sorozat, mert ilyen is van ám

Nyilvánvaló, h sok "pékség" van mint ahogy az előttem szóló mondja.
és az ember rövid ideig jár olyan helyre, ahol rossz a kiszolgálás és drága az áru. A termék nagyon jó, ez az ami még visszavissza viszi a vásárlót. egy ideig.

És amit nem értetek, h igy is úgy is aki akarja olvasni fogja a könyveket, legfeljebb nem fizet érte. MIndenki aki a jelenlegi rendszert védi a kiadó sírját ássa. Pontosan hány %a veszhet el a lelkes vásárlóknak, h a "nagyon elégedett vagyok veletek, csak így tovább" társaság számára se legyen édremes kiadniuk a könyvet?
Jelenleg a témában ez a kiadó adja ki a legtöbb, legjobb könyvet, ezért jó lenne h nem sokára nem azon gondolkodnának, melyik sorozatot ki veszi át

ui: elég vicces, amikor vki a helyi akciókat élteti és mint kiderül úgy látta a könyvhéten, h... ha én is ott laknék biztos én is olyan megértő lennék

Baal írta:

Én hosszú időn át csak olvastam a fórumot, semmi panasz nem hangzott el-az idei évig.

És ami kiütötte a biztosítékot, h vannak-pestiek- akiknek olcsóbb a könyv mint nekünk.
Az ilyen kiadókat ők is fogjek eltartani ha győzik

Kint voltam a könyvhéten, itt Szegeden, pár tizezer forintot igy is sikerült elköltenem pl 30-50% közötti kedvezmények, nagy tételű vásárlás esetén mégtöbb.
pl megvettem egy könyvsorozatot, aminek mind az öt része idén jelent meg keménykötésben 29990ftért. 40% kedvezmény és igy
9000 ft 5 KEMÉNYKÖTÉSŰ könyv. egy év alatt kiadott teljes sorozat, mert ilyen is van ám

Nyilvánvaló, h sok "pékség" van mint ahogy az előttem szóló mondja.
és az ember rövid ideig jár olyan helyre, ahol rossz a kiszolgálás és drága az áru. A termék nagyon jó, ez az ami még visszavissza viszi a vásárlót. egy ideig.

És amit nem értetek, h igy is úgy is aki akarja olvasni fogja a könyveket, legfeljebb nem fizet érte. MIndenki aki a jelenlegi rendszert védi a kiadó sírját ássa. Pontosan hány %a veszhet el a lelkes vásárlóknak, h a "nagyon elégedett vagyok veletek, csak így tovább" társaság számára se legyen édremes kiadniuk a könyvet?
Jelenleg a témában ez a kiadó adja ki a legtöbb, legjobb könyvet, ezért jó lenne h nem sokára nem azon gondolkodnának, melyik sorozatot ki veszi át

ui: elég vicces, amikor vki a helyi akciókat élteti és mint kiderül úgy látta a könyvhéten, h... ha én is ott laknék biztos én is olyan megértő lennék

Oké, akkor másképp:
Kint voltál a könyvhéten Szegeden és kaptál akciót más kiadótól, ami helyi akció volt. Ezt csinálja a delta is, csak nincs elég emberük, hogy kimenjenek mindenhová.

Elmondták, ez helyi kedvezmény, de később lesz nem helyi is, ebben mit nem lehet érteni? Voltak itt korábban viták, de az inkább akkor, ha nem konkrét volt a válasz, vagy terelés volt. Erre konkrétan válaszoltak, felesleges vekengeni rajta.

Ja és nem Pesti vagyok....

Én voltam ma Nyíregyházán, ahol szintén van Könyvhét, és nemhogy kedvezmény, de kiadó sem volt sehol, üresen állt az összes pult wink

Baal:
Senki sem mondta, hogy a Delta hibátlan, bőven mit javítaniuk, én csak azt mondtam el, amit most legutóbb a Budapesti könyvesztiválon (nem a heti könyvhéten!) tapasztaltam.
Vettem delta könyveket 10 db-ot, csak ötért fizettem. (ez az alap akciójuk ezeken a rendezvényeken, de ha bemész a BP-i sárkánytűzbe, és Vigasz bent van - ha nincs bent, akkor is! - elég jó kedvezményeket tudsz kialkudni. A standoknál körbejártam, mert nem csak deltás könyv van a világon, az én polcomon is nagyon sok más könyv van (szerintem deltás kevesebb van, de igyekszem mindet beszerezni, ami érdekel). Na, a lényeg, hogy a legnagyobb kedvezmény, amit kaptam 25%-os volt. Kérdeztem, hogy ha veszek 10 könyvet, akkor mennyit extra kedvezményt kapok. Azt mondták semmit, a 25% a max.
Biztos vagyok benne, hogy másoknál is vannak jó akciók, kedvezmények (ez nem irónia!), de én ezt tapasztaltam.

Az tény, hogy más kiadóknak is vannak netes akcióik, de azok sem minden nap, hanem bizonyos időközönként, és a legtöbb esetben a régi, raktárkészletet söprik ki (az sz. betűs kiadó), azokból is szoktam mazsolázni smile

Én ritkán rendelek neten, csak akkor ha van valami jó kis kedvezményük - általában év végén szoktam feltölteni a könyvtáramat. De nekem tényleg előnyös, hogy pest mellett lakom, így ha évközben akarok venni könyveket, könnyen megtehetem, hogy személyesen keressem fel a kiadót.
Ennek egy oka van: szeretem kézbe venni a könyvet, amit megveszek. Beteg vagyok, kell ez a perverz érzés big_smile

Nekem is vannak kritikáim a kiadóval szemben. Mint mondtam, a webbolti árak is lehetnének olcsóbbak. Már csak azért is, hogy egyértelmű legyen, postaköltséggel is megérje megrendelni, már 2 könyvet is akár, mint elmenni a helyi könyvesboltba (libri, stb.) Sokkal több könyv kijöhetne, a beígért sorozatok is érkezhetnének már...

tehát nem vagyok védőügyvéd, csak tényleg azt látom - nem csak a te esetedre gondolok, hanem általánosságban, hogy valaki, valamiért mindig "hisztizik".
A kedvencem a betűméret vita volt. Mikor a visszajelzéseket alapul véve változtattak a betűméreten, aztán pár hónap múlva meg azért kezdek dühöngni, mert meg lett változtatva a betűméret. A kettészedés a másik. Én személy szerint - még ha sajnálom is, hogy dupla annyiba kerül -, de örülök, hogy nem téglákat cipelek magammal. A polcomon van Hamilton pandorája, meg júdása is, de még nem olvastam, mert egyszerűen nem kényelmes magammal cipelni, de még itthon az ágyban olvasni sem. Nekem. Ha mondjuk a Keyes egyben jelent volna meg (valószínűleg megvettem volna, de biztos, hogy nem rögtön, és lehet, hogy még most is csak tervben lenne a megvétele)
De nem szálltam be ebbe a vitába, mert ízlés kérdése, ki mit szeret.
A betű vitába sem szálltam be, mert még jó a szemem, szóval engem nem zavart a kis betű, de a nagyobb tényleg jobb.

Na, mindegy. Nem szeretnék vitázni, csak kicsit lehűtöttem magam.
Mindenkitől elnézést kérek, ha valaki magára vette, vagy csak úgy érezte, hogy neki szól smile

Béke smile

Általában egy-egy mondatrészre érkeznek válaszok, mindenki a sajátját ismételgetve.

Arra válaszoljon minden önkéntes védőügyvéd (ez megtetszett ).

Hogy lehet, h a deltavisonnak nincs semmiféle akciója a webbolton a héten? hogy lehet ez a marketingstratégia megfelelő? Hogy lehet, h a könyvterjesztőn keresztül olcsóbb venni könyvet, mint a kiadótól és vajon ez jó piacpolitika?

Aki saját bevallása szerint nem sokat vesz neten könyvet, az meg amondó vagyok kicsit kevésbé kategórikus véleményt alkothatna, hiszen ő úgyis megkapja amit akar legyen könyvfesztivál vagy könyvhét vagy hétköznap.
Egyébként az idei könyvekre is nagy akciók voltak, nem csak készletsöprésre.
(Rasta, amúgy józan hangvételű értelemes posztod volt)

Sajnálom a kiadót, látványosan boltmegszüntetéssel is, kivonul a vidéki könyvterjesztésből- ha jól látom minden vidéki boltja bezárt.
Ha végülis egy pesti boltnak tekintjük, nem egy könyvkiadónak akkor ennyi az elvárható tőle én is elfogadom

Utoljára Baal szerkesztette (2018.06.10. 21:58:06)

Dreid2 írta:

Oké, akkor másképp:
Kint voltál a könyvhéten Szegeden és kaptál akciót más kiadótól, ami helyi akció volt. Ezt csinálja a delta is, csak nincs elég emberük, hogy kimenjenek mindenhová.

Elmondták, ez helyi kedvezmény, de később lesz nem helyi is, ebben mit nem lehet érteni? Voltak itt korábban viták, de az inkább akkor, ha nem konkrét volt a válasz, vagy terelés volt. Erre konkrétan válaszoltak, felesleges vekengeni rajta.

Amit írtam arról egy szót sem szóltál csak csak "feleslegesen vekegsz"- és tévesen.

Nem mondták, h ez helyi kedvezmény vekegő. Lemegy úgy a könyvhét, h senki hivatalos személy nem nyilvánult meg, ha nem lennének ilyen olyan vekegők akkor egy büdös poszt nem születne a könyvkiadó fórumán ez idő alatt. És a delta nem azt csinálja mint más, nekik nincs könyvheti webes akciójuk.
Onnan tudni, h milyen akció van, h egy fórumtárs felírta és direktbe telefonon rákérdeztem.
De nem csoda,h sehol nem tüntetik fel, hiszen aki kimegy úgyis látja, aki meg nem, nem kap semmi +t. Reklám meg minek, megy a szekér.

vek-vek!

Utoljára Baal szerkesztette (2018.06.10. 22:03:20)

Baal írta:
Dreid2 írta:

Oké, akkor másképp:

Amit írtam arról egy szót sem szóltál csak csak "feleslegesen vekegsz"- és tévesen.

Nem mondták, h ez helyi kedvezmény vekegő. Lemegy úgy a könyvhét, h senki hivatalos személy nem nyilvánult meg, ha nem lennének ilyen olyan vekegők akkor egy büdös poszt nem születne a könyvkiadó fórumán ez idő alatt. És a delta nem azt csinálja mint más, nekik nincs könyvheti webes akciójuk.
Onnan tudni, h milyen akció van, h egy fórumtárs felírta és direktbe telefonon rákérdeztem.
De nem csoda,h sehol nem tüntetik fel, hiszen aki kimegy úgyis látja, aki meg nem, nem kap semmi +t. Reklám meg minek, megy a szekér.

vek-vek!

Jogos, nem írták, legalább is most nem.

A könyvfesztiválnál volt ugyanez a nóta, akkor leírták, az eseményre szóló kedvezmények, csak az eseményen vannak.

Dreid2 írta:

Jogos, nem írták, legalább is most nem.

A könyvfesztiválnál volt ugyanez a nóta, akkor leírták, az eseményre szóló kedvezmények, csak az eseményen vannak.

A Budapesti Könyvfesztivál helyi, az Országos Könyvhét pedig országos tongue. Az meg, h egy országos eseményen milyen formában vesznek részt, az aktuális döntés. A karácsony is esemény, lehet akkor csak a fizikális boltra vonatkozik?

vek-vek!

Utoljára Baal szerkesztette (2018.06.11. 00:06:32)

Nagyon köszönöm!
Jól sikerült a társasjáték!

Baal írta:

Hogy lehet, h a könyvterjesztőn keresztül olcsóbb venni könyvet, mint a kiadótól és vajon ez jó piacpolitika?

400 Ft is pénz. ennyivel nagyobb az itteninél a kedvezmény az új M* könyvre máshol, ahol lehet kapni.

Az őszi alkony sárkányai című könyv majd újra kapható lesz a közeljövőben?

Utoljára Nebulo szerkesztette (2018.06.14. 14:32:46)

"Az emberi test, ha megfelelő gondoskodásban és edzésben részesül, a létező legkiválóbb fegyver."

Mikor válik előrendelhetővé a Vérlovag keményfedelesen?

"Lá iláha illá’l-’isq. – Nincs Isten a Szereteten kívül.” - Fakh al-Dín ’Iráqí (szufi tanító)

Baal:
Nem értem miért nem lehet országos akciót hirdetni a webboltban is, mint teszi azt kb az összes kiadó.

Mert mi ilyenkor a rendezvényekre szervezünk akciót. Ugyanilyen mértékű akcióink szoktak lenni évente többször online is.

Ad abszurdum ott vagyunk, h a bookline könyvheti akciójában olcsóbban lehet deltavisionos könyveket vásárolni, mint a deltavsiontől. tipikusan a sokat akarok markolni kevest fogok dolog fog veletek történni. az ár különbözet( a -15%delta alap és a -24%os bookline akció) az áraitok mellett 4-500ftok!

Akinek kizárólag az ár számít, az miért venné meg más kereskedőnél? Szerintem ezek a vásárlók inkább megvárják, amíg nálunk 50%-os kedvezménnyel megvehetik (mert itt most régebbi kiadású könyvekről beszélgetünk, a rendezvényre megjelent könyveket akkor még csak nálunk lehetett megvenni).

A könyvroham idejében évente több százezerért vásáoltunk

És ez most miért nem tud ugyanígy működni az évi többszöri féláras akcióknál?

NoOne1976:
Szokott lenni évente többször is akció a webshopban is. Mikor? [...] Számomra is nevetséges ez az egész hozzáállás. Mintha nagyon lelkes amatőrök csinálnák az egészet, és nem profik, olyan érzésem van. Amikor elismerik, hogy tényleg nem olcsó egy kettébontott könyv, de nem baj, van akció és akkor kell megvenni, olyankor jót nevetek. Megjelenés után mondjuk fél évvel? Nem az kellene, hogy legyen a kiadó célja, hogy minél hamarabb meginduljon az új könyvek fogyása? Hogy pörögjön a készlet?

Oké, te tényleg ebben hiszel. Kérlek fogadd el, hogy mi másként látjuk a kereskedelem működését, szerintünk pl. kifejezetten hiba lenne folyamatosan 50%-os akcióban adni mindig, mindent. A legújabb könyveket meg pláne. Ha ez számodra amatőrnek tűnik, lelked rajta.

berge:
amikor megtudtam az itteni legutolsó infókból, hogy 2 meg 3 részre lesznek szedve a könyvek

Jó, fussunk neki még egyszer: a nyomda megmondja, hány oldalt tud jó minőségben kihozni, ha ennél magasabb az oldalszám, akkor kettészedjük. Mivel folyamatosan érkezett jelzés ezzel kapcsolatban, intézkedtünk, nyomdát váltottunk, most már közel 800 oldalas könyv is jelent meg egyben, ami korábban nem lett volna lehetséges. Ha viszont megint a nyomda által jelzett maximumnál nagyobb oldalszámú könyvet készítenénk, azt ketté fogjuk szedni. Háromba nem szedtünk könyvet, nem is tervezzük.

Nebulo
Milyenek lesznek az új Ködszerzet borítók?

Egyediek smile De konkrétan még nem tudom, egyelőre a másik, még jobban várt Sanderson-projecten dolgozik a grafikus. Egyébként nagyjából 50-féle Ködszerzet borítót szedtem össze inspirációnak, hangulatában legjobban az új brazil kiadás borító jönnek be nekünk, valószínűleg ahhoz lesznek hasonlatosak.

Baal:
Azt senki nem tudja megmagyarázni, h lehet a booklinenak rentábilis olcsóbban adni a deltás könyveket, az ok kizárólag a deltavision hibás v éppen nem foglalkozunk vele marketingpolitikája lehet.

Ne már! Miért adná olcsóbban? Sztenderd áron sem adja olcsóbban, ha pedig mindkettőnk akciós árát vesszük figyelembe, akkor pláne nem.

Egyébként pontosan a fórum az-pontosabban fórumtevékenység-, aminek a segítségével a bolt képes megszólítani egy érdeklődő közösséget

Igen, ezért is beszélgetünk itt... szeretünk interaktív kapcsolatot tartani az olvasóinkkal. Most akkor ezt jól csináljuk vagy nem?

rollreich:
tervben van-e az Eldritch Horror társasjáték néhány kiegészítőjének magyar nyelven történő megjelentetése?

Igen. Elsőként a Forsaken Lore-t szeretnénk hozni, még az idén. Konkrétan attól függ, mikor lesz belőle nemzetközi nyomás. Már feliratkoztunk rá.

Rastaman
Te nem tettél fel kérdést, csak olyan jókat írtál, mindenképpen meg akartalak említeni. wink

Humbuk:
Én az Odalent 2. kiadásáról érdeklődöm.

Elkészült már a fordítás, ki is küldtük, gyártásra vár. Hamarosan bekerül előrendelésbe (még vagy 30 másik társassal együtt).

pieterzoon
Teljesen jól látod a Keyes körüli helyzetet.

bazsi123:
Emellett a kamu kiadói tervet is törölném

Hörr smile A kiadói terv nem kamu! A készítésekor teljesen reális volt. Azóta kiderült pár tételről, hogy késik, viszont bejött (és még mennyi fog!) olyan, ami nem szerepelt a legelejétől. Ez már csak ilyen. A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk.

Baal:
pl megvettem egy könyvsorozatot, aminek mind az öt része idén jelent meg keménykötésben 29990ftért. 40% kedvezmény és igy 9000 ft 5 KEMÉNYKÖTÉSŰ könyv. egy év alatt kiadott teljes sorozat, mert ilyen is van ám

Szívből gratulálok annak a kiadónak, akinek megéri 9000 Ft-ért kihozni 5 keménytáblás friss könyvet. Komolyan. Ilyen nálunk tényleg nincs tervben.

Lemegy úgy a könyvhét, h senki hivatalos személy nem nyilvánult meg, ha nem lennének ilyen olyan vekegők akkor egy büdös poszt nem születne a könyvkiadó fórumán ez idő alatt. És a delta nem azt csinálja mint más, nekik nincs könyvheti webes akciójuk.
De nem csoda,h sehol nem tüntetik fel, hiszen aki kimegy úgyis látja,

Azért ne keverjük már össze a fórum szerepét. A Könyvhéttel kapcsolatos kommunikációnk a facebook oldalunkon zajlott. Azt nem szoktad nézni? Pedig érdemes, rendszeresen vannak hírek, a friss bejelentések is oda kerülnek fel elsőként már vagy egy éve, ráadásul nyereményjátékok is sűrűn vannak.

A Budapesti Könyvfesztivál helyi, az Országos Könyvhét pedig országos

Országos Könyvhét? Ezt a nevet én most hallom először. smile Ünnepi Könyvhét, és egyébként valóban van vidéken is néhány városban, amit te nyilván jobban preferálsz. Ezzel sajnos nem tudunk mit kezdeni, mi a Vörösmarty téren leszünk jelen a jövőben is.

Nebulo:
Az őszi alkony sárkányai című könyv majd újra kapható lesz a közeljövőben?

Néhány héten belül visszakapunk olyan készleteket, amiben lesz néhány, jelenleg kifogyott könyvünk. Remélhetőleg ez is köztük lesz.

Juraviel.Ihuan.Bedvin:
Mikor válik előrendelhetővé a Vérlovag keményfedelesen?

Szerintem holnap.

"Elkészült már a fordítás, ki is küldtük, gyártásra vár. Hamarosan bekerül előrendelésbe (még vagy 30 másik társassal együtt)."

Köszönöm! És várom. A másik 30-at is! smile smile

Ha már ilyen közlékeny volt @Jul: Vigasszal mi a helyzet? Megsértődött vagy valami komolyabb a baj( Bár a sértődés is az)? Én hiányolom.

Jul írta:

Baal:
Azt senki nem tudja megmagyarázni, h lehet a booklinenak rentábilis olcsóbban adni a deltás könyveket, az ok kizárólag a deltavision hibás v éppen nem foglalkozunk vele marketingpolitikája lehet.

Ne már! Miért adná olcsóbban? Sztenderd áron sem adja olcsóbban, ha pedig mindkettőnk akciós árát vesszük figyelembe, akkor pláne nem.

A másik posztban írtam. Az én számomra vidékiként a ti általatok nyújtott kedvezmény 15% volt a bookline kedvezménye éjfél után 24%

Megjegyezném a bookline kedvezménye arra motiválta az embereket, h  adott időpontot keresve felmenjenek a honlapra. Máshol más-más kedvezmény egyes napokon- motiváció a többszöri nézelődésre.
Alapvető tévedés amiben vagtok, h tinektek nem csa könyvkiadóként kellne gondolkodni és főleg nem egy pesti boltként hanem könyvterjesztőként. Nem elég a kis közösségnek jó könyvet kiadni, a betréknek eladni arra kellene motiválni a népeket, h rájöjjenek  akik nem vásárlóitok, h ez kell nekik
könyveladóként pedig nagy hibát követtek el, ha leszűkítitek a vásárlói körötöket a fizikailag is megjelenők részére.
Kiváncsi lennék úgy nagy általánosságban bevételetek mekkora része származik a helyileg megjelenő, könyvesboltban vásárlóktól. Gyanítom a vidéki boltbezárások válaszok erre.

Márpedig a kiadótól a honlapra lépve rendel az ember, ahol azt látja, h az utolsó hír lassan egy éves a fórumon meg hónapok óta keresik a szakit.-esetleg akár azt is, h fél éve nem jelent meg könyv.
(Meggyőződésem, h nagyon sokan Gáspár András miatt látogatják a fórumot, ott találni életre utaló nyomot, adott témában érdemi infóval.)

Ti vagytok a legjobb könyveket kiadó csapat ebben a témakörben,de sikeres könyvterjesztői tevékenység nélkül (és a legnagyobb haszon a közvetlen eladás) elég sötétnek látom a jövőt

Utoljára Baal szerkesztette (2018.06.15. 17:40:34)

Jul írta:

Baal:

Ad abszurdum ott vagyunk, h a bookline könyvheti akciójában olcsóbban lehet deltavisionos könyveket vásárolni, mint a deltavsiontől. tipikusan a sokat akarok markolni kevest fogok dolog fog veletek történni. az ár különbözet( a -15%delta alap és a -24%os bookline akció) az áraitok mellett 4-500ftok!

Akinek kizárólag az ár számít, az miért venné meg más kereskedőnél? Szerintem ezek a vásárlók inkább megvárják, amíg nálunk 50%-os kedvezménnyel megvehetik (mert itt most régebbi kiadású könyvekről beszélgetünk, a rendezvényre megjelent könyveket akkor még csak nálunk lehetett megvenni).

Ha csak az ár számít, akkor nem várunk Karácsonyig hanem ingyen letöltjük. Ennek ellenére nagyon kevesen vannak, még veletek mindenben egyetértők is akiknek az ár egyeltalán nem szempont.

Nem vásároltam most deltavisionos könyvet máshol, sok egyéb kiadvány is megjelent. Biztos vagyok benne, h ennek ellenére olvasni fogom a könyveket.

Jul írta:

Baal:

Lemegy úgy a könyvhét, h senki hivatalos személy nem nyilvánult meg, ha nem lennének ilyen olyan vekegők akkor egy büdös poszt nem születne a könyvkiadó fórumán ez idő alatt. És a delta nem azt csinálja mint más, nekik nincs könyvheti webes akciójuk.
De nem csoda,h sehol nem tüntetik fel, hiszen aki kimegy úgyis látja,

Azért ne keverjük már össze a fórum szerepét. A Könyvhéttel kapcsolatos kommunikációnk a facebook oldalunkon zajlott. Azt nem szoktad nézni? Pedig érdemes, rendszeresen vannak hírek, a friss bejelentések is oda kerülnek fel elsőként már vagy egy éve, ráadásul nyereményjátékok is sűrűn vannak.

Ez nem csak egy fórum. Ez a honlap a kiadó hivatalos honlapja. A deltavision hivatalos honlapján nem volt információ a könyvhétről kapcsolatban, nem volt egész időtartam alatt kiadó dolgozó megnyilvánulása.

Lehet írogatni mindenféle közösségi oldalra, de aki ránéz a DELTAVISION HONLAPJÁRA, az kb egy éves híreket lát.
Ezt soha nem magyarázod be egy kicsit is józan embernek, h jó marketingstratégia

Vigasznak ennyire súlyos a betegsége, hogy nem hallunk felőle, mármint tőle?  Jobbulást neki, visszavárjuk.

Blue Remembered Earth mikor érkezik? smile

"Lá iláha illá’l-’isq. – Nincs Isten a Szereteten kívül.” - Fakh al-Dín ’Iráqí (szufi tanító)

Juraviel.Ihuan.Bedvin írta:

Vigasznak ennyire súlyos a betegsége, hogy nem hallunk felőle, mármint tőle?  Jobbulást neki, visszavárjuk.

Te is olvastad Noro értékelését a Molyon? smile Azután én még jobban várom.

Nuwiel írta:
Juraviel.Ihuan.Bedvin írta:

Te is olvastad Noro értékelését a Molyon? smile Azután én még jobban várom.

Igen, és  még jobban meghozta a kedvemet. big_smile Egyébként az ő ízlése sok minden passzol az enyémhez, tehát ha jó könyveket szeretnék olvasni, az ő profilját nézem, hogy mit várjak magyarul. big_smile

Sziasztok! Van hír arról, hogy melyik lesz a következő Salvatore regény? A Timeless, vagy a Démonháború egyik kötete?

Sziasztok!

Blood Rage kiegészítőkről van valami hír?
Azt gondoltam, hogy késni fog, a kérdés csak, hogy kb mennyit?  smile

Más. Szép gesztus lenne hasonló esetben egy email azoknak akik előrendelték, neadj
isten előre ki is fizették, hogy késés várható.
Kiváló példa erre a Szukits. Előrendelt könyv, késik, jön az email az új dátummal, hogy mikorra várható.

Az előre utalás előrendelésnél egyfajta bizalom felétek, az elégedettség kifejezése az eddigi munkáitokkal kapcsolatban. Szóval csak egy picivel több odafigyelést a vásárlókra  wink