Hozzászólás: Beszélgető

egg írta:

Tisztelt Kiadó, a borítókkal kapcsolatban azt hogy, a DV saját borító készítője készíti, vagy esetleg már egy meglévő kép kerül rá? Értem ez alatt azt, hogy például az interneten keresgélve angol vagy más nyelvű kiadásoknál hasonló típusú könyvborítókat láttam.

Attól függ, hogy találunk e olyan borítót, amit szívesen rátennénk. Amikor elkezdtük az újra kiadásokat, elég gyér volt a választék. Most viszont már jobbnál jobbak vannak.
De ez mindig könyvenként, ráadásul szubjektív módszerrel dől el. smile

Vigasz írta:
egg írta:

Tisztelt Kiadó, a borítókkal kapcsolatban azt hogy, a DV saját borító készítője készíti, vagy esetleg már egy meglévő kép kerül rá? Értem ez alatt azt, hogy például az interneten keresgélve angol vagy más nyelvű kiadásoknál hasonló típusú könyvborítókat láttam.

Attól függ, hogy találunk e olyan borítót, amit szívesen rátennénk. Amikor elkezdtük az újra kiadásokat, elég gyér volt a választék. Most viszont már jobbnál jobbak vannak.
De ez mindig könyvenként, ráadásul szubjektív módszerrel dől el. smile

Igen, vannak érdekesek... big_smile Viszont találtam olyanokat amelyek kifejezetten tetszenek. A harmadik részhez már választottatok? smile

Előkészületben Az Újjászületett sárkány I-IIbig_smile

"-Próbálsz úgy írni mint a magazinbeli fickók?"(Tevis Clyde Smith)
-A pokolba, dehogy!
-Próbáljanak ők úgy írni ahogy én!"(Robert E. Howard)
(The Whole Wide World)

Na, a várva várt megjelenés : )

Én is várom már. Bár könyvben már megvan régről, az e-könyvet mindenképp megveszem smile

Sziasztok!

Eladó:
Robert Jordan: A világ szeme I.
Robert Jordan: A világ szeme II.
Robert Jordan: A nagy hajtóvadászat
Robert Jordan: Az újjászületett sárkány
Robert Jordan: Hódít az árnyék I.
(mind Beholder kiadás)

Egyben 5000 Ft.
Érdeklődni itt lehet.

Utoljára xabee szerkesztette (2013.10.05. 21:43:08)

Úgy tűnik lassan minden könyvből sorozat készül smile

http://www.wheeloftime.tv/2018/10/amazo … wheel.html

Sauron írta:

Úgy tűnik lassan minden könyvből sorozat készül smile

http://www.wheeloftime.tv/2018/10/amazo … wheel.html

Még mindig csak óvatosan örülünk, mert régóta hallottuk ezt már rebesgetni. Bár ez több mint egy kis rebesgetés... Szóval a hangsúly az örülünkön van. És még nem késő elolvasni őket.  smile

Vigasz írta:

És még nem késő elolvasni őket.  smile

Hááát smile Egy-két éve mintha már lehetett volna hallani róla, de úgy tudom most kapta meg hivatalosan a zöld utat. Na, az első híreknél kellett volna nekiállnom az egésznek, mert bevallom csak tervben van már egy jó ideje, neki még nem sikerült eddig állnom (szóval csak kiraktam a linket, hátha többen vérszemet kapnak és berendelik lol) . Tavaly letoltam egyben a Setét Torony 8 kötetét és bevallom kicsit megfeküdte a gyomrom az az 5000 oldal. Nyilván a két szerző stílusa nem igazán egyforma, de akkor és ott megfogadtam, hogy trilógiánál nagyobb lélegzetvételű projektekbe lehetőleg nem kezdek. Bár a Hyperion ciklust annak idején szintén egyben olvastam, és ott nem volt ilyen csömör(?). Lehet mégis Kinggel lesz a baj. Vagyis nem vele, hanem velem. big_smile

Sauron írta:
Vigasz írta:

És még nem késő elolvasni őket.  smile

Hááát smile Egy-két éve mintha már lehetett volna hallani róla, de úgy tudom most kapta meg hivatalosan a zöld utat. Na, az első híreknél kellett volna nekiállnom az egésznek, mert bevallom csak tervben van már egy jó ideje, neki még nem sikerült eddig állnom (szóval csak kiraktam a linket, hátha többen vérszemet kapnak és berendelik lol) . Tavaly letoltam egyben a Setét Torony 8 kötetét és bevallom kicsit megfeküdte a gyomrom az az 5000 oldal. Nyilván a két szerző stílusa nem igazán egyforma, de akkor és ott megfogadtam, hogy trilógiánál nagyobb lélegzetvételű projektekbe lehetőleg nem kezdek. Bár a Hyperion ciklust annak idején szintén egyben olvastam, és ott nem volt ilyen csömör(?). Lehet mégis Kinggel lesz a baj. Vagyis nem vele, hanem velem. big_smile

Egyszerre nekem is sok volt. 3 könyvenként érdemes beiktatni egy másikat, akkor még nem felejted el, de mégsem jön ki a füleden... smile

Vigasz írta:

Egyszerre nekem is sok volt. 3 könyvenként érdemes beiktatni egy másikat, akkor még nem felejted el, de mégsem jön ki a füleden... smile

Köszönöm a tippet, emlékezni fogok rá, mikor nekiállok az Idő Kerekének!  smile

Lassan időszerű lesz, hogy újra olvassam a régi részeket, mielőtt a befejezést is elolvasnám.

Darth Revan írta:

Lassan időszerű lesz, hogy újra olvassam a régi részeket, mielőtt a befejezést is elolvasnám.

Ó, az utolsó három nagyon odaver. Nyilván nem volt rossz az előző tizensok se, de a vége nagyon jó. A legeslegvége meg még annál is jobb. wink  smile