Hozzászólás: Kérdések a kiadóhoz

Nuwiel írta:
cseltelen írta:

Hacsak a Revizorok be nem kavarnak megint... és Albert is bizonytalansági tényező...

Majd a Söprögető rendet tesz smile

Cak hát az időbe kerül... smile

Kérdéseim lennének.
1. Salvatore Timeless című regénye 2019-ben megjelenik?
2. Salvatore Démonháború sorozatából melyik jön először? A démon ébredése újra kiadása? Vagy a Mortalis?
3. Farland mikor jön?

Bocsánat, ha nem néztem végig a korábbi hozzászólásokat, de sajnos meghalt az édesanyám, és nem volt időm végignézni őket.

Darth Revan írta:

Kérdéseim lennének.
1. Salvatore Timeless című regénye 2019-ben megjelenik?
2. Salvatore Démonháború sorozatából melyik jön először? A démon ébredése újra kiadása? Vagy a Mortalis?
3. Farland mikor jön?

Bocsánat, ha nem néztem végig a korábbi hozzászólásokat, de sajnos meghalt az édesanyám, és nem volt időm végignézni őket.

Őszinte részvétem.
Még 2018-ról is csak óvatosan merek nyilatkozni, de azért bízni lehet.
Nem tudom melyik jön, mindkettőnek lenne értelme.
Farland mikor? Idén már nem, a jövő meg attól is függ, hogy állunk majd az év végén. De azért jövőre már csak sanszos.

Nuwiel írta:

A Trónok Harca képregény mit takar? A Szukitsnál már fut egy sorozat, a tiétek valami más lesz?

Gondolom folytatják a Dunk és Egg novellákat feldolgozó sorozatot. Ezt mondjuk kint se kapkodták el, a harmadik kötet tavaly jelent csak meg.

Sziasztok.
A This War of Mine társas lokalizálása  tervek között szerepel?

Tisztelt Delta Vision!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Sárkánytűzben -úgy általában, bár konkrétan a budapestit tervezem felkeresni- lehet-e Kiválasztottak kártyákat darabra venni, vagy csak csomagban kaphatók?

"Bocsánatot csak az adhat, ki maga különb."

diasdan írta:

Tisztelt Delta Vision!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Sárkánytűzben -úgy általában, bár konkrétan a budapestit tervezem felkeresni- lehet-e Kiválasztottak kártyákat darabra venni, vagy csak csomagban kaphatók?

Csomagban biztosan. A laponkénti vásárlást egyre többen kéritek, lehet újra átgondoljuk majd a dolgot.

sir0cco írta:

Sziasztok.
A This War of Mine társas lokalizálása  tervek között szerepel?

Szia! Ha egy héttel korábban kérdezed, sokkal bizonytalanabb választ adtam volna. De így is azt mondom, majd inkább Essen után tudunk többet mondani. Meglátjuk mennyit kell, mennyit tudunk, mennyi lehetőségünk lesz. Mármint nagyon sok, de mennyire lesz sok... smile

Vigasz írta:
diasdan írta:

Tisztelt Delta Vision!

Csomagban biztosan. A laponkénti vásárlást egyre többen kéritek, lehet újra átgondoljuk majd a dolgot.

Az szuper lenne! smile Köszönöm a gyors választ! smile

"Bocsánatot csak az adhat, ki maga különb."

A heten Fran iaorszagban vagyok (ezert is nem hasznalok ekezeteket)  es jartamban keltemben egy fantasy konyvesboltra bukkantam.. Beneztem, hogy  mely szerzok muvei vannak a fo helyeken a boltban, es azt tapasztaltam, hogy tobbsegeben a delta erdekeltsegi korebe tartozo irokrol van szo.
Ezek a szerzok voltak kiemelt helyeken:
George Martin
David Gemmell
Robin Hobb
Salvatore
Rowling
Tad Williams
Richard Morgan
Asimov
Peter Hamilton
Glen Cook
es ket fran ia, akiknek kiment a neve a fejembol.

A heten Franciaorszagban vagyok (ezert is nem hasznalok ekezeteket)  es jartamban keltemben egy fantasy konyvesboltra bukkantam.. Beneztem, hogy  mely szerzok muvei vannak a fo helyeken a boltban, es azt tapasztaltam, hogy tobbsegeben a delta erdekeltsegi korebe tartozo irokrol van szo.
George Martin
David Gemmell
Robin Hobb
Salvatore
Rowling
Tad Williams
Richard Morgan
Asimov
Peter Hamilton
Glen Cook

sziasztok.
Van valami hír Salty, T. R. - A Fekete Szivárvány sorozatról
vagy Varga Csaba Béla - Féregszív-sorozatról vagy a " mikulásos " sorozatáról ?

István fia istván írta:

sziasztok.
Van valami hír Salty, T. R. - A Fekete Szivárvány sorozatról
vagy Varga Csaba Béla - Féregszív-sorozatról vagy a " mikulásos " sorozatáról ?

Szia!
Varga Csaba dolgozik rajta bőszen, T.R. Salty meg leadta a harmadik részt, már egy ideje a szerkesztője dolgozik vele, meg készül a borító is...

Időutas írta:

A heten Franciaorszagban vagyok (ezert is nem hasznalok ekezeteket)  es jartamban keltemben egy fantasy konyvesboltra bukkantam.. Beneztem, hogy  mely szerzok muvei vannak a fo helyeken a boltban, es azt tapasztaltam, hogy tobbsegeben a delta erdekeltsegi korebe tartozo irokrol van szo.
George Martin
David Gemmell
Robin Hobb
Salvatore
Rowling
Tad Williams
Richard Morgan
Asimov
Peter Hamilton
Glen Cook

Glen Cookot és Tad Williamsat el tudnám képzelni DV kiadvány formájában.

Glen Cook elvileg lesz, de Tad Williamsnek én is nagyon örülnék ha lenne majd egyszer.

BaronMort írta:

Glen Cook elvileg lesz,

Ha jól emlékszem, nem olyan rég Vigasz azt írta, hogy fordítás alatt.

BaronMort írta:

Tad Williamsnek én is nagyon örülnék ha lenne majd egyszer.

Nem csak te örülnél.

BaronMort írta:

Glen Cook elvileg lesz, de Tad Williamsnek én is nagyon örülnék ha lenne majd egyszer.

Sosem mondtuk, hogy nem lesz. De egyszerre nem tudunk annyi fonalat felvenni, mert akkor a mi dolgaink se fognak jönni. Vagyis fognak, csak még ennél is lassabban.
Bár most egész jól állunk, vagyis állnánk, ha a szerkesztőink nagyobb része nem most kapcsolt volna, egészen kiszámíthatatlan módba.
De ahogy korábban már néhányan (na jó, max ketten) már okosan megjegyezték, kifogás az mindig van... wink  smile

Nem is azt mondtam, hogy holnapra várom, egyik-másik írót. Így is nagyon örülök, hogy elkezdtétek idén Jim Butchert, Scott Lynchet, folytatjátok Hobbot. Plusz a kedvencemtől, Sandersontól is olvashattam idén. Eriksont is örömmel olvasom majd tőletek, ha a végére érnek a munkálatok vele.

Én meg nem is siettettelek titeket soha, jöjjenek az egyes regények amikor tudnak, kivárom őket türelmesen, a lényeg a minőség. smile

Vigasz írta:
BaronMort írta:

Sosem mondtuk, hogy nem lesz....

Ez most melyik szerzőre vonatkozott ?  Esetleg mindkettőre smile  ?

Bjani írta:
Vigasz írta:

Sosem mondtuk, hogy nem lesz....

Ez most melyik szerzőre vonatkozott ?  Esetleg mindkettőre smile  ?

Tad Williamsre. Glen Cooknál konkrétan mondtuk is hogy lesz. Na most érthetőbb lett, vagy még zavarosabb?   big_smile